Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zaciskający się tylny zacisk...


SowaBezOka

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz zauwazylem, ze tylny zacisk jest zacisniety. Popukalem mlotkiem, i odposcil. Jednak po wejsciu do auta i wcisnieciu pedalu hamulca tylny zacisk zaciska sie - podkreslam, ze nie uzylem wajchy od hamulca recznego tylko pedal hamulca... W czym tkwi problem? Zapowietrzony uklad czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem koledzy co może być przyczyną jak popukam w tylną tą blaszke co idzie tam lionka od recznwego to odpuszcza... jak nacisne nożny to znów trzyma... czy ta sprężyna na zacisku powinna być zwarta bo u mnie lużna jest na boki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matius - zacisk do regeneracji, a przynajmniej tloczek z zacisku. Sam raczej tego nie zrobisz, ciezka sprawa...

Moje proby dzisiaj poskutkowaly zapowietrzeniem ukladu i brakiem hamulcow :o narazie odpowietrzylem [tak mi sie wydaje] bo nie zdarzylem jeszcze przetestowac. Ale jak cos to uzbieraj na taniego mechanika i podjedz lepiej do mechania, gra nie warta swieczki wedlug mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że z tymi tłoczkami to trudna sprawa mechanik na wtorek dopiero jutro jeszcze coś ogarnę może się uda bno auto muszę miec :D a szkoda spalić klocki i tarcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruntowna regeneracja zacisku z jarzmem 100zł, wiec nie jest to zadna zaporowa cena

mozna zacisk zdjec, zabezpieczyc przewód i jezdzic kilka dni bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zabespieczyć?? zdiąć ten zacisk z przewodu?? i ten przewód jakoś da się zaślepić?? np wkręcajać sróbe i sciskająć obejmą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przewod zalozyc nieprzelotowa nakretke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge Ci napisac co i jak ale bedziesz miec powazne klopoty z demontazem i montazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi jak zrobić tak żeby zdiąć ten zacisk oddać do regeneracji a te 2-3 dni autem jezdzić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw zrob foto tego wadliwego zacisku abym wiedzial jaka trzeba zaslepke do przewodu potem zobaczymy reszte, moze bede mial taki gotowy zacisk na stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutroi zorbie foto ile taka przyjemność?? trudno jest zmienic samemu cały zacisk?? on był by po regeneracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama zmiana jest prosta kilka kluczy i po temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, gwarancja jest na rok

zacisk jest wypiaskowany i pomalowany proszkowo

dokąłdnie "wysmarowany" tam gdzie potrzeba i poskładany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobny problem ale wystarczylo przeczyscic zacisk i przesmarowac prowadnice. Jesli chodzi o regeneracje to lepiej podjechac do jakiegos warsztatu lub kupic uzywke(swoj zacisk zawsze mozesz kiedys zregenerowac i zostawic na zapas lub sprzedac) Pozdrawiam!

Wysłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...