Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No autko gites! :good: A przełączniki :kox: Ile komlecik bo chyba nówka z ASO? :whistling:

Opublikowano
jest bandyta:thumbup1: listwy progowe masz srebrne? czy chrom?:decayed:

Listwy seryjnie srebrne.

A lampy z tyłu? Wybrałem najmniejsze zło z ledów. Jeszcze kupione okazyjnie od wrclaguny. Przyjemnie auto w nocy wygląda.

---------- Post dopisany 24-10-2012 at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 16:01 ----------

Pozdrawiam Panów ze SM.

http://cl.ly/image/3X2I3y0E0v3P/2012-10-23%2012.51.47.jpg

Zaeb..łbym ich na miejscu!

Opublikowano

skąd kupowałeś te grzane lustra?? mozesz zapodać na PW razem z kosztami i ewentualnymi numerami częsci

Opublikowano
  • Autor

AUDI A3 8P/ A4 B6/ A6 C6 ogrzewany wkład lusterka (2868249545) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tutaj prosze

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

20121228142222.jpg

światło widzę, światło ;]

Opublikowano

no z tego moda będziesz zadowolony..."będzie piekło" :decayed:

Opublikowano

A co to ??

Opublikowano

A co to ??

pakiet światło w sufit nad gałką :wink:

te 2czerwone diody odpowiedzialne za nastrój :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj miałem fajne PPFFFUUUUMMM na ulicy wieczorem. Rozszczelnił się "tymczasowy" element dolotu :)

A co do szatańskiego światełka. Kupiłem dwa. Jedno już siedzi na przodzie. Teraz zabieram się za tył. Było to tam w ogóle montowane fabrycznie?

Opublikowano
Wczoraj miałem fajne PPFFFUUUUMMM na ulicy wieczorem. Rozszczelnił się "tymczasowy" element dolotu :)

A co do szatańskiego światełka. Kupiłem dwa. Jedno już siedzi na przodzie. Teraz zabieram się za tył. Było to tam w ogóle montowane fabrycznie?

o ile się nie mylę to nie ale wiem, że są tacy na forum, którzy montowali :decayed:

Opublikowano

Piękne to audi! Jaki koszt przełączników szyb i diodek?

Opublikowano
Wczoraj miałem fajne PPFFFUUUUMMM na ulicy wieczorem. Rozszczelnił się "tymczasowy" element dolotu :)

A co do szatańskiego światełka. Kupiłem dwa. Jedno już siedzi na przodzie. Teraz zabieram się za tył. Było to tam w ogóle montowane fabrycznie?

o ile się nie mylę to nie ale wiem, że są tacy na forum, którzy montowali :decayed:

no z tego co ja wiem to ori z tyłu tego nie było..ja zakładałem chyba jeden z pierwszych jak nie pierwszy..i powiem warto.niby nic takiego ale cieszy oczy.ja to założyłem bo widziałem to u kuzyna w bmw serii 5

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Piękne to audi! Jaki koszt przełączników szyb i diodek?

4x szyby - 199zł

1 przełącznik - 79zł

diody - 59zł

---------- Post dopisany 07-01-2013 at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2013 at 11:20 ----------

Coś nowego. Kolorowy fis i wymęczony chromowany przełącznik...

20130107222507.jpg

20130107225643pustynna.jpg

Opublikowano

Kolorowe zegary :good: coś tam trzeba przerabiać w środku przełącznika, czy wymiana jest plug&play?

Opublikowano
  • Autor

Weź nic nie mów... Widziałem podobne mody u wrclaguny i pumy. Nie wiem jakie u nich były ofiary, ale u mnie spore. Przełącznik "dawca" - rozwalony dremelem na czynnik pierwsze. Został sam pstryczek "chromowany" - bardziej satynowy. Cała zabawa polega na przełożeniu trzpienia do którego jest przymocowany przełącznik. Jak już go rozwaliłem na czynnik zauważyłem zatrzaski :) Niestety dojście do nich jest dopiero po rozwalaniu przełącznika ; ) Jak coś to służę pomocą ;)

Opublikowano
Teraz zabieram się za tył. Było to tam w ogóle montowane fabrycznie?

Było, było i jest :decayed:

pocas lecisz ostro do przodu w modach :thumbup1:

Opublikowano
Wczoraj miałem fajne PPFFFUUUUMMM na ulicy wieczorem. Rozszczelnił się "tymczasowy" element dolotu :)

A co do szatańskiego światełka. Kupiłem dwa. Jedno już siedzi na przodzie. Teraz zabieram się za tył. Było to tam w ogóle montowane fabrycznie?

o ile się nie mylę to nie ale wiem, że są tacy na forum, którzy montowali :decayed:

no z tego co ja wiem to ori z tyłu tego nie było..ja zakładałem chyba jeden z pierwszych jak nie pierwszy..i powiem warto.niby nic takiego ale cieszy oczy.ja to założyłem bo widziałem to u kuzyna w bmw serii 5

W którym miejscu dokładnie to montujecie? Witek zrób zdjęcie tylnego szatańskiego światełka.
Opublikowano

arris_88 tak wygląda :wink:

lampkag.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

arris_88 dokładnie, gdzieś mniej więcej przed środkowym zagłówkiem-na końcu tylnego podłokcia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.