Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

A kto to ten Pawlicki że się tak cieszyssz :?: :mysli:

W Pile jeżdżą ? Dobrze myślę ? Ponoć myślą coś o nich w GW

Jest konkretny sponsor w Pile , który wyłożył kase na nich.

W zeszłym roku jezdził Przemek w Gorzowie na wypożyczeniu , w tym roku Dworakowski (UL) powiedział ze skoro nie ma porozumienia z macierzystym klubem (UL) to nie beda jezdzić w ekstralidze , tylko 1 lub 2 liga. W sumie to szkoda chłopaków bo marnuja sie w Pile , wala prawie co mecz komplety , Przemek jest na 1 miejscu a Piotrek chyba na 4. Prawde mówiąc gdyby jezdzili w Lesznie na pozycjach juniorskich to dzisiaj mogliby świetować w tym mieście Drużynowe Mistrzostwo Polski , taka prawda , moc mają nieziemską a wiadomo ze dobry junior to skarb (vide np. Janowski) a co dopiero dwóch , ktorzy są w stanie przywieźć w meczu +15pkt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można już otwierać małego szampana! (a w sobotę dużego) :>

Za dzisiaj Dryml chyba dostanie nagrodę specjalną za gryzienie gleby w każdym występie :blink:

Ogląda ktoś DPŚ :?: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś DPŚ :?: :naughty:

ja :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem wyjść do pracy, ale kilka biegów widziałem.

Naprawdę miło się ogląda Polską kadrę, wydaje mi sie że Nasi żużlowcy już dawno tak mocni nie byli jak ostatnio ma to miejsce.

A przecież w obwodzie mamy kilku dobrych zmienników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okaże się w finale bo rywali nie mieliśmy za bardzo wymagających wczoraj, ale w tym składzie mamy duże szanse :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat temu byliby to baaardzo wymagający rywale, a dzisiaj :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okaże się w finale bo rywali nie mieliśmy za bardzo wymagających wczoraj, ale w tym składzie mamy duże szanse :good:

wystarczyłby RyanAir w reprezentacji Australii i mozemy pomarzyć o złocie :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej u nas wypadl Hampel :blink:

W Nim następce Golloba ( tak wiem, to burak i wogóle ) upatrywałem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej u nas wypadl Hampel :blink:

W Nim następce Golloba ( tak wiem, to burak i wogóle ) upatrywałem :rolleyes:

Jarek to był jeden występ , nie przekreślaj gościa , zobacz co robi u nas w Elidze :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, absolutnie go po jednym występie nie chcę go przekreślać.

Zwyczajnie czekam na Polskiego Rikardssona lub Nielsena...

Gollob jest najlepszy, ale miał takie wahania formy w karierze że jego następca może go spokojnie o dwie głowy przewyższyć :gwizdanie:

Dlatego troche martwi postawa Hampela, dopiero raz na podium GP w tym sezonie :confused4:

A Holta to już w ogóle nie będę pisal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna sie baraż , stawiam na Aussie i Ruskich :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że Ruscy z Emilem i Łagutą coś więcej pokażą i wejdą do finału ale znowu reszta nic nie jechała.

Finał zapowiada się ciekawie oby tylko nasi pojechali lepiej niż ostatnio bo będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że Ruscy z Emilem i Łagutą coś więcej pokażą i wejdą do finału ale znowu reszta nic nie jechała.

Finał zapowiada się ciekawie oby tylko nasi pojechali lepiej niż ostatnio bo będzie ciężko.

zeby chociaż Gregor coś pojechał ale dwa biegi na ostatnim miejscu , nie miał kto pociągnąć wyniku , wykluczenie ROPY tez im podcieło lekko skrzydła.

Z drugiej strony czego mozna sie spodziewać po Gafurowie a zwłaszcza po Gizie który w pierwszej lidze ledwo sobie radzi :thumbdown:

Finał zapowiada się ciekawie oby tylko nasi pojechali lepiej niż ostatnio bo będzie ciężko.

A to nasi pojechali słabo ostatnio ??? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szału nie było jak dla mnie, jak byśmy w drugim półfinale jechali to ciężko by było, ale ogólnie poziom był słaby i rywale też więc nie trzeba było jechać na maxa wszystko zweryfikuje się w finale oby pomyślnie dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szału nie było jak dla mnie, jak byśmy w drugim półfinale jechali to ciężko by było, ale ogólnie poziom był słaby i rywale też więc nie trzeba było jechać na maxa wszystko zweryfikuje się w finale oby pomyślnie dla nas.

Na tą chwile jak dla mnie to bedzie wygladać :

1. Polska

2. Aussie

3. Duny

3. Szwecja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie 2 z 3 mogą się miejscami zamienić, ale to w sumie bez różnicy byle 1 zostało bez zmian :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISTRZOSTWO ŚWIATA!!!!!!!!!!!!!! :kox:

piękny finał :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...