Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kibice żużla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A kto to ten Pawlicki że się tak cieszyssz :?: :mysli:

W Pile jeżdżą ? Dobrze myślę ? Ponoć myślą coś o nich w GW

Jest konkretny sponsor w Pile , który wyłożył kase na nich.

W zeszłym roku jezdził Przemek w Gorzowie na wypożyczeniu , w tym roku Dworakowski (UL) powiedział ze skoro nie ma porozumienia z macierzystym klubem (UL) to nie beda jezdzić w ekstralidze , tylko 1 lub 2 liga. W sumie to szkoda chłopaków bo marnuja sie w Pile , wala prawie co mecz komplety , Przemek jest na 1 miejscu a Piotrek chyba na 4. Prawde mówiąc gdyby jezdzili w Lesznie na pozycjach juniorskich to dzisiaj mogliby świetować w tym mieście Drużynowe Mistrzostwo Polski , taka prawda , moc mają nieziemską a wiadomo ze dobry junior to skarb (vide np. Janowski) a co dopiero dwóch , ktorzy są w stanie przywieźć w meczu +15pkt :good:

Opublikowano

I wszystko jasne, dzieki :good:

Opublikowano

Ogląda ktoś DPŚ :?: :naughty:

Opublikowano

Można już otwierać małego szampana! (a w sobotę dużego) :>

Za dzisiaj Dryml chyba dostanie nagrodę specjalną za gryzienie gleby w każdym występie :blink:

Ogląda ktoś DPŚ :?: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ogląda ktoś DPŚ :?: :naughty:

ja :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Musiałem wyjść do pracy, ale kilka biegów widziałem.

Naprawdę miło się ogląda Polską kadrę, wydaje mi sie że Nasi żużlowcy już dawno tak mocni nie byli jak ostatnio ma to miejsce.

A przecież w obwodzie mamy kilku dobrych zmienników...

Opublikowano

Okaże się w finale bo rywali nie mieliśmy za bardzo wymagających wczoraj, ale w tym składzie mamy duże szanse :good:

Opublikowano

5 lat temu byliby to baaardzo wymagający rywale, a dzisiaj :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Okaże się w finale bo rywali nie mieliśmy za bardzo wymagających wczoraj, ale w tym składzie mamy duże szanse :good:

wystarczyłby RyanAir w reprezentacji Australii i mozemy pomarzyć o złocie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Najgorzej u nas wypadl Hampel :blink:

W Nim następce Golloba ( tak wiem, to burak i wogóle ) upatrywałem :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Najgorzej u nas wypadl Hampel :blink:

W Nim następce Golloba ( tak wiem, to burak i wogóle ) upatrywałem :rolleyes:

Jarek to był jeden występ , nie przekreślaj gościa , zobacz co robi u nas w Elidze :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie nie, absolutnie go po jednym występie nie chcę go przekreślać.

Zwyczajnie czekam na Polskiego Rikardssona lub Nielsena...

Gollob jest najlepszy, ale miał takie wahania formy w karierze że jego następca może go spokojnie o dwie głowy przewyższyć :gwizdanie:

Dlatego troche martwi postawa Hampela, dopiero raz na podium GP w tym sezonie :confused4:

A Holta to już w ogóle nie będę pisal...

Opublikowano
  • Autor

zaczyna sie baraż , stawiam na Aussie i Ruskich :good:

Opublikowano

Też myślałem że Ruscy z Emilem i Łagutą coś więcej pokażą i wejdą do finału ale znowu reszta nic nie jechała.

Finał zapowiada się ciekawie oby tylko nasi pojechali lepiej niż ostatnio bo będzie ciężko.

Opublikowano
  • Autor

Też myślałem że Ruscy z Emilem i Łagutą coś więcej pokażą i wejdą do finału ale znowu reszta nic nie jechała.

Finał zapowiada się ciekawie oby tylko nasi pojechali lepiej niż ostatnio bo będzie ciężko.

zeby chociaż Gregor coś pojechał ale dwa biegi na ostatnim miejscu , nie miał kto pociągnąć wyniku , wykluczenie ROPY tez im podcieło lekko skrzydła.

Z drugiej strony czego mozna sie spodziewać po Gafurowie a zwłaszcza po Gizie który w pierwszej lidze ledwo sobie radzi :thumbdown:

Finał zapowiada się ciekawie oby tylko nasi pojechali lepiej niż ostatnio bo będzie ciężko.

A to nasi pojechali słabo ostatnio ??? :blink:

Opublikowano

No szału nie było jak dla mnie, jak byśmy w drugim półfinale jechali to ciężko by było, ale ogólnie poziom był słaby i rywale też więc nie trzeba było jechać na maxa wszystko zweryfikuje się w finale oby pomyślnie dla nas.

Opublikowano
  • Autor

No szału nie było jak dla mnie, jak byśmy w drugim półfinale jechali to ciężko by było, ale ogólnie poziom był słaby i rywale też więc nie trzeba było jechać na maxa wszystko zweryfikuje się w finale oby pomyślnie dla nas.

Na tą chwile jak dla mnie to bedzie wygladać :

1. Polska

2. Aussie

3. Duny

3. Szwecja

Opublikowano

Ewentualnie 2 z 3 mogą się miejscami zamienić, ale to w sumie bez różnicy byle 1 zostało bez zmian :good:

Opublikowano

MISTRZOSTWO ŚWIATA!!!!!!!!!!!!!! :kox:

piękny finał :oklaski:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.