Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kibice żużla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie wiedzialem ze taki temat jest :naughty::kox: no nasi dali ciala :thumbdown: a Kuciapa chyba sie pozegna z Marma :thumbdown:

Na moje to pożegna sie Kuciapa , Lampart , Richardson

Opublikowano

Na przyszly sezon nowa ekipa sie pewnie szykuje :wink4:

Musze popytac Poltorakowej jakie plany :decayed: akurat jest moja klientka :gwizdanie: oczywiscie jak ja spotkam :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Musze popytac Poltorakowej jakie plany :decayed: akurat jest moja klientka :gwizdanie: oczywiscie jak ja spotkam :rolleyes:

Z tego co mówi w wywiadach to czołówka światowa :gwizdanie:

Opublikowano

Wszystko na to wskazuje że półfinał derby Lubuskie

Opublikowano
  • Autor

Wszystko na to wskazuje że półfinał derby Lubuskie

Musielibyśmy wygrać 32pkt ze Spartą zeby wskoczyc na 1msc i jechać z LL (pewnie UL ) to wtedy wy jechalibyście z Gorzowem.

Opublikowano

Wszystko na to wskazuje że półfinał derby Lubuskie

Musielibyśmy wygrać 32pkt ze Spartą zeby wskoczyc na 1msc i jechać z LL (pewnie UL ) to wtedy wy jechalibyście z Gorzowem.

Sparta osłabiona pewnie pojadą zz,to 32pkt możecie pyknąć

Opublikowano
  • Autor

Wszystko na to wskazuje że półfinał derby Lubuskie

Musielibyśmy wygrać 32pkt ze Spartą zeby wskoczyc na 1msc i jechać z LL (pewnie UL ) to wtedy wy jechalibyście z Gorzowem.

Sparta osłabiona pewnie pojadą zz,to 32pkt możecie pyknąć

nie na naszym torze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

życie

Opublikowano

Prawda że Sparta Wrocław oddała mecz walkower?

Opublikowano
  • Autor

Prawda że Sparta Wrocław oddała mecz walkower?

chyba nie , najnowszy news to brak Jędrzejaka w składzie:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/08/18/piotr-baron-dla-sportowefaktypl-jedrzejak-na-pewno-nie-pojed/

Opublikowano

Prawda że Sparta Wrocław oddała mecz walkower?

chyba nie , najnowszy news to brak Jędrzejaka w składzie:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/08/18/piotr-baron-dla-sportowefaktypl-jedrzejak-na-pewno-nie-pojed/

Ponoć gdzieś na necie pisali że nie mają kim jechać i walkower

Opublikowano

ja słyszałem, że kogoś znaleźli, ale nie znam człowieka nawet z nazwiska. Podobno z dolnym KSMem się zmieszczą

Opublikowano
  • Autor

ja słyszałem, że kogoś znaleźli, ale nie znam człowieka nawet z nazwiska. Podobno z dolnym KSMem się zmieszczą

Pewnie chodzi o Łobzenke , juz startowal u nich. Z drugiej ligi , KSM z urzędu 6,50 :decayed:.

Nielsen , ten co był w składzie ostatnio tez pewnie pojedzie. Z Rawicza , z urzedu 6,50 :decayed:

Opublikowano

Się będzie działo :>

Opublikowano

Pięknie Hampel !!!

Zobaczymy jak wyjdą derby lubuskiego. Stal pokazała znowu drużynę a Hans zrobił punkty jak w całym zasadniczym. Derby będą ciekawe. :evil:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy jak wyjdą derby lubuskiego.

w tej chwili Stal wyglada lepiej :good:

Opublikowano

Pamiętajmy, że pokazali się jako drużyna na tle 2 zawodników.

Mecze z Zielonką to jednak insza inszość i tu dopiero zobaczymy czy w Gorzowie jest drużyna przez "D" .

Co do Hampela to facet idzie na mistrza GP, mam nadzieję, że 4 turnieje wystarczą do tego.

To co pokazał dzisiaj to mistrzostwo świata

Oby też Gollob nie zjechał z pudła ( tu może być ciężko, mizernie wygląda ostatnio. Nie ma tej iskierki )

No i Czewa pojechała w 14 i 15 biegu pięknie. Tylko czy te 8 pkt wystarczy w rewanżu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.