Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kibice żużla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

...Nicky nie podpisze w ZG :)

W szwedzkiej prasie podali ze prawie dogadał sie z Toruniem , ale prezes zdementował , nikt go u nas nie chce ,chociaż pewnie DMP murowany. :decayed: Jego sponsorzy zastrzegli że nie moze wystąpić w niższej lidze wiec zostaje tylko Włokniarz, on nie moze sobie pozwolic na odpuszczenie naszej ligi bo za wiele w GP nie zwojuje :thumbdown:

a jak wczorajsze mecze ?? zdziwko w Czewie na plus , szkoda ze my mielismy mecz przełożony bo bysmy dzis byli na miejscu lidera z kompletem punktów :kox:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 21:38_________________________________________________PANOWIE TU MIAŁA SIE TOCZYĆ DYSKUSJA NA TEMAT ŻUŻLA , ZAGLĄDAM A TU LYPA :decayed:

Jak tam odczucia po pierwszych kolejkach ??? nie taka Unia mocna , co ????

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kutwa.. Wklejałbyś może aktualne transmisje telewizyjne jakiś meczy :mysli::kox:

Opublikowano
  • Autor

Kutwa.. Wklejałbyś może aktualne transmisje telewizyjne jakiś meczy :mysli::kox:

Moge Ci tabele wkleić , chcesz ????

Ekstraliga

Drużyna M P +/-

Toruń 8 15 +58 :decayed:

Leszno 9 11 +30

Częstochowa 9 11 -24

Zielona Góra 9 10 +71

Gorzów 8 8 -38

Gdańsk 9 7 -22

Bydgoszcz 9 7 -50

Wrocław 9 6 -25

Opublikowano

I wyniki ostatniej kolejki jak byś chciał :tongue4:

Data spotkania: 2009-06-21, 18:00

Włókniarz Częstochowa 50:40 Unibax Toruń

--------------------------------------------------------------------------------

Data spotkania: 2009-06-21, 18:30

Atlas Wrocław 49:41 Unia Leszno

--------------------------------------------------------------------------------

Data spotkania: 2009-06-21, 18:30

Caelum Stal Gorzów 49:41 Falubaz Zielona Góra

--------------------------------------------------------------------------------

Data spotkania: 2009-06-21, 16:00

Polonia Bydgoszcz 57:33 Lotos Wybrzeże Gdańsk

Opublikowano
  • Autor

najbardziej dziwi postawa Leszna , strasznie słabo sie spisują , może zbierają siły na PO ???

W sumie to teraz taki regulamin że nie ma się co szarpać , wystarczy wejść do pierwszej szóstki i powalczyć w PO.

Na tą chwile finał Toruń-Czewa

Opublikowano

No w PO jeszcze wszystko się może zdażyć.

Toruń to raczej pewniak na finał a my obyśmy utrzymali ten poziom i nie wyskoczyły jakieś głupie kontuzje to powinno się udać.

Opublikowano
  • Autor

my obyśmy utrzymali ten poziom i nie wyskoczyły jakieś głupie kontuzje to powinno się udać.

na dzien dzisiejszy nikogo innego nie widze , wydawałoby sie ze może Leszno ale w tej chwili nawet Zielonka by ich rozjechała

Opublikowano

No niby tak ale wiadomo jak to bywa w tym sporcie a do końca jeszcze trochę jeżdżenia zostało.

Opublikowano
  • Autor

My teraz u siebie ze Spartą więć do przodu i to z bonusem :)

Opublikowano

My z Golobami i z Ryśkiem :naughty:

Może być fajny meczyk ale myślę że będzie do przodu :good:

Opublikowano
  • Autor

My z Golobami i z Ryśkiem :naughty:

Może być fajny meczyk ale myślę że będzie do przodu :good:

Gorzów w Czewie nie bedzie istniał , tam na wyjazdach niema kto jechać :thumbdown:

Opublikowano

W sumie to mogą nie istnieć lepiej dla nas :tongue4:

Opublikowano

he he dobre :polew:

Opublikowano
  • Autor

mają łeb falubazy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

obczajcie jaką akcje zrobiły Falubazy w Gorzowie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/06/23/tylko-falubaz-na-trybunach-w-gorzowie/

:kox: :kox: :kox:

A te rzezimieszki pędzące z odsieczą :polew:

Samolot też musiał być niezły :naughty:

Opublikowano

No niestety głupota ludzka nie zna granic.

Opublikowano
  • Autor

Samolot też musiał być niezły :naughty:

u nas pare lat temu na derbach też tyfusy zrzucały ulotki z samolotu

to już przesada... biedna świnka :confused4:

Nigdy nie darzyłem sympatią kibiców WTS-u :thumbdown:

Opublikowano

Samolot też musiał być niezły :naughty:

u nas pare lat temu na derbach też tyfusy zrzucały ulotki z samolotu

Czy ktoś im chociaż do pięt dorasta :naughty:

Akcja ze świnią to raczej marna próba...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.