Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Rozwaliłem Riegera i co teraz????


Młody

Myslę nad nowym zderzakiem ???? opcje są takie :  

  1. 1. Myslę nad nowym zderzakiem ???? opcje są takie :



Rekomendowane odpowiedzi

Siema :hi: rozwaliłem dzisiaj zderzak riegera :wallbash: przez fiata 126 p :wallbash: no ale trudno się mówi. Teraz czas na nowy :th: i nie wiem co wybrać. Tył mam z Ms designe i myslę nad przednią dokładką MS designe ale zastanawiam się nad S4 lub S line :naughty: który wybrać :mysli:

Tak wygląda przedni z Ms Designe :gwizdanie:

1a0979a3dfab670e.jpg

Jak wygląda S4 lub s line to chyba wszyscy wiedzą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Ci powiem? Ciesze się :decayed:

wreszcie kupisz normalny zderzak :decayed:

Kup S-line :th:

Poczekaj tylko do rożnowa przyjedziesz :bicz3: :bicz3: ja Ci dam cieszę się :wink4: trzeba było widzieć minę kobiety w 126 ja szedłem na nią czołowo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął od eSki

A masz jakieś fotki tej stłuczki :gwizdanie:

Chwila rozwaliłem go ale nie było stłuczki :naughty: poszedłem bokiem i cała prawa srtona się rozwaliła (samego zderzaka i troszkę felga dostała :wallbash:) zrobie fotki jak będę miał chwilę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal myslę o MS Design :gwizdanie: tył ju mam :> jeszcze tylko progi :naughty: S4 :mysli: ciekawy :> dużo tego juz jest :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też poszedłbym tą drogą. Będzie to miało ręce i nogi jednocześnie wyróżni się nieco.

A tak naprawdę powininieneś zrobić jak sam uważasz za słuszne. Zawsze będą za i przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak jestem zwolennikiem S4 tak dla młodego nie koniecznie , skoro ma tył od MS Design tak samo powinien wygladac przód bo bedzie troszke to dziwnie wyglądac jak załozy od S4 przynajmniej jak dla mnie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ms jest super,tylko nie wiadomo co z halogenami?Bardzo mi się podoba :th:

Ale ten który miałeś pasuje do całości Twojego A4 i z tego co pisałeś to bardzo Ci się podobał :th:

Więc go zakładaj :gwizdanie:

skromne zdanie Wąskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz tył MS D.. no to i przod by sie przydało dla kompletu .. A jak nie sprzedać MS ..i kupić wszystko od S4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...