Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy to moze byc pompa


DejwB5

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów i fanów OOOO

Mam taki problem zatankowałem paliwo na pewnej stacji i pojechałem do pracy zrobiłem 35 kilometrów ibyło wszystko ok wyłączyłem silnik i póżniej po 8h próbowałem odpalić bo wracałem do domu po pracy ale nie udało mi sie to kreciłem ale nic ani taktu pracy,okazało sie ze paliwo jest jakies dziwne bo i w zbiorniku była tak jakby woda albo jakis rozpuszczalnik cos takiego mętnego w porównaniu z paliwem ze stacji shell,sprawdziłem pasek rozrzadu i jest ok,bezpieczniki ok,czujniki ok,elektro zawór jest ok. wyczysciłem zbiornik wlałem paliwko zmieniłem filtr paliwa odpowietrzyłem wtryski ze paliwo normalnie podawane było i ,,,,,,nic oki spróbowałem z holu ale zapalił po długich mekach tylko na wyzszych obrotach ale dymił jak autobus wiec podarowałem sobie i teraz zastanawiam sie czy to czasami pompa wtryskowa i prosba czy musze cos jeszcze sprawdzic .ewentualnie czy macie jakis serwis do polecenia aby sprawdzic pompe lub ja naprawić.dziekuje z góry za jakiekolwiek pomysły bo ja juz straciłem nadzieje .pozdrawiam oooo [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 23:22 _________________________________________________hm widze ze hyba niema nikt pomysłu albo rady co to moze byc.dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli zatnakowales dziwne paliwo powinienes jeszcze raz udac sie na stacje i zatankowac do jakiegos kanistra. i zglosic to niech zrobia ekspertyze.. jezeli zatankowales trefne paliwo, niestety ofiara moze byc pompa.... nie meczylbym samochodu, ani rozrusznikiem ani tymbardziej z holu. skutki moga byc jeszcze gorsze. odwiedz jak najszybciej jakiegos dobrego pompiarza niech sprawdzi uklad paliwowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz racje tak zrobiłem wyczysciłem zbiornik nowy filtr paliwa pompe odpowietrzyłem ale niemam jej jak sprawdzic czy działa prawidłowo szukam własnie jakiegos dobrego a przedewszystkim uczciwego serwisu zeby pompe wtryskową sprawdzic.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...