Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

różnicy hmmm ..... na pewno już tak nie kopci i susarka sycyyyyyy ładnie ;)

Opublikowano

różnicy hmmm ..... na pewno już tak nie kopci i susarka sycyyyyyy ładnie ;)

no to u mnie po czyszczeniu AFNowego jakby suszareczka troche zycia nabrala :mysli:

Opublikowano

różnicy hmmm ..... na pewno już tak nie kopci i susarka sycyyyyyy ładnie ;)

no to u mnie po czyszczeniu AFNowego jakby suszareczka troche zycia nabrala :mysli:

bo czyszczenie miało na celu taka rekacje :decayed:

Opublikowano

różnicy hmmm ..... na pewno już tak nie kopci i susarka sycyyyyyy ładnie ;)

no to u mnie po czyszczeniu AFNowego jakby suszareczka troche zycia nabrala :mysli:

bo czyszczenie miało na celu taka rekacje :decayed:

:good:

to tera czas na czyszczenie turbafki :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po wymianie wtryskow na 216 jak dalem w gary, to z tylu zostawala taka chmura ze nic niewidac bylo i plama na asfalcie ;) a teraz juz nie ;) heheheheh[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 09:33_________________________________________________Zdjecia w pierwszym poście ;)

Opublikowano

ahh te 16nastki :decayed:

czemu tylne zaciski są czarne w odróżnieniu od przednich?

ściągaj ten znaczek tdi z grila :thumbdown:

lusterka w kolor by się przydały :good:

:decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

więc tak 16 będą i się nie zmienią,

TDi nie zdejmę !!!!!

zaciski z tyłu będą pomalowane !! Z przodu były pierwsze bo na przód poszły nowe jarzma zaciski, klocki tarcze wentylowane !!!

Lusterka nie będą malowane !!! chyba że znajdę gdzieś tanio obudowy IN-PRO (chrom)

A i dzisiaj poszedł nowy modzik ehehehehehhe , chromy z allegro wkoło szyb wy***ałem ;p;p;p

Opublikowano

o jakim modziku piszesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No te chromki wy***ałem !!!

A ty grippen pokaż lepiej zdjęcia twojego modu !!!! bo się doprosić nie mogę

Opublikowano

No te chromki wy***ałem !!!

A ty grippen pokaż lepiej zdjęcia twojego modu !!!! bo się doprosić nie mogę

jak wyrezam lamki w drzwiach te czerwone i te białe pod drzwiami to ci pokaże :decayed: tylko musze wiedzieć na jakiej wysokości są te czerwone jak to jest u ciebie

Opublikowano
  • Autor

Ja caly srodek od s4 mam fotele kanapa boczki tunel kiera, i juz byly lampki

Opublikowano

Ja caly srodek od s4 mam fotele kanapa boczki tunel kiera, i juz byly lampki

ale wcześniej rezałeś przecież możesz później zerknąć na jakiej są wysokośći te czerwone lampki

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe graty ;)

zdjcia0029m.th.jpg

zdjcia0028z.th.jpg

Opublikowano

:blink:

Widzę że szalejesz :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Następne modziki :

kierunki boczne wymienione na mniejsze diodowe :

1022330805

Wcześniej banki miałem ;/

Do tego doszły halogenki Hella

1030909033

zdjcia0028z.jpg

Opublikowano

Następne modziki :

kierunki boczne wymienione na mniejsze diodowe :

1022330805

U mnie też takie siedzą :cool1:

Opublikowano

Chromowany znaczek na grillu,chromowane paski w grillu, chromowane "coś" co ma przypominać chrom z b6 w zderzaku. Ledwo można halogeny zobaczyć. Wszystko się zlewa. To się nazywa przecudowanie.

Opublikowano

Chromowany znaczek na grillu,chromowane paski w grillu, chromowane "coś" co ma przypominać chrom z b6 w zderzaku. Ledwo można halogeny zobaczyć. Wszystko się zlewa. To się nazywa przecudowanie.

TAK..

Opublikowano

Następne modziki :

kierunki boczne wymienione na mniejsze diodowe :

1022330805

Wcześniej banki miałem ;/

Do tego doszły halogenki Hella

1030909033

zdjcia0028z.jpg

ten halogen po stronie ICka ma zabudowana kratke czy azurowa?
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z dziurkami ;)[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 10:25_________________________________________________A i Poszły klameczki i lusterka w kolor ;)[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 10:45_________________________________________________;)))

zdjcia0032.th.jpg

zdjcia0031e.th.jpg

zdjcia0030v.th.jpg

zdjcia0029j.th.jpg

[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 09:15_________________________________________________Ostatnio coś mi doładowanie spadło do 0,5 ;/;/;/

Wiec wziąłem się za rozebranie przepływomierza ;)

Wyjąłem go, oderwałem te siateczki metalowe.

A tu w środku syf i czarno !!!

Wszystko wymyłem benzyna ekstrakcyjną, i tak po umyciu wszystkiego patrze na nalepka a tu data 12.95rok ;/ f*ck od nowości ??

to się nie dziwie czemu w środku taki syf był.

Poza tym sprawdziłem jak tam oil cach tank działa i czy sucho w dolocie;) no iii suchutko ;)

Po złożeniu wszystkiego znowu te 90kucyków śmiga a doładowanie sobie skacze do 1 ;)

Został też Wyczyszczony i wymyty cały dolot i intercooler.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.