Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ile zaplaciles za nabicie i odgrzybienie i gdzie to robiles w wawie

Za nabicie od nowa odgrzybienie wymianę osuszacza i dyszy rozprężnej zapłaciłem 190zł ale nie w wawie tylko Pionkach

Opublikowano
:shocked: w tamtym roku za samo nabicie 200zl ............... Minsk mazowiecki :wallbash: po ktorej stronie wawy sa te pionki ????
Opublikowano

:shocked: w tamtym roku za samo nabicie 200zl ............... Minsk mazowiecki :wallbash: po ktorej stronie wawy sa te pionki ????

:facepalm:

To chyba szczyt lenistwa :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolo Radomia[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________Nowe Fotki :

dsc00230n.jpg

dsc00232o.jpg

dsc00233mh.jpg

dsc00234bv.jpg

dsc00236i.jpg

dsc00237tpg.jpg

dsc00238xh.jpg

dsc00240p.jpg

dsc00241wk.jpg

dsc00225em.jpg

dsc00226y.jpg

dsc00227v.jpg

dsc00228ld.jpg

Opublikowano

pięknie się prezntuje, felga jak dla mnie :kox:, lusterka składane :good:

Opublikowano

Ładna sztuka, granat + jasne skóry :good:

Jesteś z Pionek ?

Opublikowano
  • Autor

Ładna sztuka, granat + jasne skóry :good:

Jesteś z Pionek ?

Pochodzę z Pionek ;)

Opublikowano

ładnie porezana :kox:

Opublikowano

Ładny wózek ;) jedynie nie podobają mi się białe wewnętrzne boki oraz te nieoryginalne halogeny :thumbdown: może jednak zrób tak jak jest w oryginale z halogenami? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ładny wózek ;) jedynie nie podobają mi się białe wewnętrzne boki oraz te nieoryginalne halogeny :thumbdown: może jednak zrób tak jak jest w oryginale z halogenami? :cool1:

Hehehehe a ja nic narazie nie zmienię, ponieważ podoba mi się tak jak jest ;)

Opublikowano

Hej

Bardzo ładna lalka :kox:, swoją drogą to często koło niej przejeżdżam :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Hej

Bardzo ładna lalka :kox:, swoją drogą to często koło niej przejeżdżam :hi:

A kiedy teraz będziesz??[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 13:56_________________________________________________Doszły dystanse tył 10mm przód 5mm

Opublikowano

to takie same jak u mnie tylko ze ja mam et 48

Opublikowano
  • Autor

Nowe Fotki :

dsc00569tq.jpg

dsc00571s.jpg

dsc00572d.jpg

dsc00574lr.jpg

dsc00575o.jpg

dsc00577a.jpg

dsc00579fi.jpg

dsc00581k.jpg

dsc00582h.jpg

dsc00586d.jpg

dsc00591sn.jpg

dsc00568rk.jpg

Opublikowano

kolejny raz to pewnie napiszę ale auto prezentuje się przekozacko, na zdjęciach wygląda jakby było czarne :kox:

ale mam jedno "ale" zderzak przedni poliftowy z halogenami zrobił by tu piękną robotę :good:

Opublikowano

Damian a auto nie bylo czasem na allegro?

Opublikowano
  • Autor

Damian a auto nie bylo czasem na allegro?

Nie a czemu pytasz ??

Opublikowano

bo bylo na allegro auto 1z/taki sam kolor/kola/nawet podkladki pod tablice/ tylko chyba swiatel do jazdy dziennej nie bylo... musze poszukac tego linka..

Opublikowano

bardzo ładne a4 ja tez szukam tych lamp na przód a na tył po ostatnim lifcie i felg oryginalnych...moja jest srebrna. Gratuluje samochodu:)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

co ty masz za Lusterko Samo ściemniające? z b6?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.