Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jeśli chodzi o światła dzienne - niema obecnie żadnej innej dedykowanej wersji do przedliftowego zderzaka

można założyć USA ale bardzo ciężko znaleźć i bardzo drogie.

Emblemat OOOO zostaje i chyba wrócą oryginalne napisy na klapę

Opublikowano

piękny projekt :D szacunek , bardzo mi się podoba , myślę że ze swoją zrobię podobnie jak TY :) A nagłośnienie jakie masz ?:P bosse?:decayed:

Opublikowano
jeśli chodzi o światła dzienne - niema obecnie żadnej innej dedykowanej wersji do przedliftowego zderzaka

można założyć USA ale bardzo ciężko znaleźć i bardzo drogie.

Emblemat OOOO zostaje i chyba wrócą oryginalne napisy na klapę

Masz moze schemat jak podlaczyc MFC ?

Opublikowano
  • Autor

Mfc ????

Opublikowano

Multi Funkcyjnej Cierownicy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Korzystałem z tego co jest na forum

Opublikowano
Korzystałem z tego co jest na forum
mozesz pokazac dokladnie z czego ?

Z gory dzieki

Opublikowano

przeciez kaju Ci wrzucal na battalionie.... pewnie o to chodzi

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/b5-akn-przelozenie-kierownicy-s-multifunkcje-165009/

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

a ten eds ogarnales?

Opublikowano
przeciez kaju Ci wrzucal na battalionie.... pewnie o to chodzi

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/b5-akn-przelozenie-kierownicy-s-multifunkcje-165009/

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

a ten eds ogarnales?

dzieki przemcio !

EDS to co to je?:)

Opublikowano

elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego czy jakos tak :)

---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

ale to akurat do Damiana bylo

Opublikowano
elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego czy jakos tak :)

---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

ale to akurat do Damiana bylo

wiem ze do Damiana :) , w FWD? po co to?
Opublikowano

ze jak wpadniesz w zaspe i jak kolo zacznie sie krecic w miejscu a drugie bedzie stalo, to zostanie ono zablokowane i naped bedzie przeniesiony na to drugie ktore sie nie kreci

Opublikowano

Skąd dorwałeś taka obudowę wskaźnika w nawiewach ??

Samoróbka, czy kupowana? Potrzebuję czegoś takiego... :whistling:

Opublikowano

odnośnie EDS

Opublikowano
  • Autor

EDS- wiązka pociągnięta , pompa i sterownik czekają aż znajdę dwie rurki od serwa do pompy bo są inne i tyle.

Obudowa wskaźnika reżana

Opublikowano
przeciez kaju Ci wrzucal na battalionie.... pewnie o to chodzi

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/b5-akn-przelozenie-kierownicy-s-multifunkcje-165009/

Panowie teraz pytanie gdzie dac + a gdzie - ? wiem ze do tej dwpinowej pewnie ale gdzie + a gdzie -

MFCplusminus_zpse9a9a0ab.jpg

auto rozbebrane stoi :doh:

Opublikowano
  • Autor

miernikiem sprawdx gdzie dochodza do centralki

Opublikowano
miernikiem sprawdx gdzie dochodza do centralki
ja nie mam tej wtyczki musze wyrzezbic dodatkowo w rnse nie ma oznaczenia rem-c :kwasny: nie wiem gdzie sie podpiac w radio
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

EDS Uruchomiony :banan2::banan2::banan2::banan2::banan2::banan2:

Opublikowano

odpowietrzyles wszystko sam? duzo roboty z tym?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.