Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja przerabiałem i halogeny z polifta i ledy... tu i tu sporo rezania... przy halogenach musisz przerabiać kratki (u mnie w wątku możesz znaleźć jak to zrobić) :wink4: ,wrzucić nadkole z eSki i puścić dolot na IC bo Ci się będzie gotował.

Przy ledach tniesz zderzak i belkę :naughty:

Opublikowano

A nie chcesz kupić zderzaka poliftowego i halogenów do niego?

Ja właśnie tak zrobiłem.

Opublikowano
  • Autor

Pierdo... to i zdejmuje je , zrobię większe otwory na ic i kupuje nadkole s4 ;) ważniejszy jest ic, a co do polifta zderzaka to za drogi interes malowanie itp

Opublikowano

jeżeli zderzak z polifta z halogenami to za drogi interes to nawet o ledach z s6 nie mysl bo to 3x tyle :decayed:

Opublikowano

znam auto z widzenia... chrom na grillu nie rzucił się w oczy... ale ledy w kratkach... zrób jak radzą koledzy wywal czym prędzej i lepiej zostaw bez halo i bez tego chromu. Ogólnie w porządku auto. Wyprowadziłeś je na ludzi...

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Fajna czarnula :naughty:.

Opublikowano
  • Autor

Jakie dystanse kupic do tych felg ?

Opublikowano

Ja przy swoich 17" zakładałem dystanse tylko do przodu. Z przodu opony 225/45, a z tyłu 245/40. A ile miały cm czy mm musiałbym sprawdzić.

Opublikowano

nawet w wersji winter wygląda świetnie, ja zakładam zimową gume na moje 16-nastki :gwizdanie:

Opublikowano

Ja przy swoich 17" zakładałem dystanse tylko do przodu. Z przodu opony 225/45, a z tyłu 245/40. A ile miały cm czy mm musiałbym sprawdzić.

f16mysliwiec pyta bo te zimowe 15" wizualnie strasznie wpadają do wewnąrz i auto wygląda trochę jak tramwaj (wąskie ośki) ;) Przy swoich 17" nie miałeś takiego probllemu bo ET i wzór felgi inne.
Opublikowano

A o to chodzi :). Mi się wydaje, że 1cm wystarczy :wink4:.

Opublikowano
  • Autor

To z tylu jaki dystans wlozyc i z przodu jaki ?

Opublikowano

te zimowe 15" wizualnie strasznie wpadają do wewnąrz i auto wygląda trochę jak tramwaj (wąskie ośki) ;)

To wyobraź sobie jak czarna stal wpada :naughty::decayed: zastanawiam się czy jest sens zakładać dystans do czarnej stali? :polew:

Swoją drogą ładne auto :wink4:

Opublikowano

Czarna stal wypada normlanie bo wiadomo, że to winter-edition. Wolę czarną stal niż najbardziej wypasiony kołpak :>

PS. można kupić stalówki z większym ET i wtedy nei potrzeba dystansu :gwizdanie: EOT

Opublikowano

z b6... 6,5j ET33 -idealnie pasi;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a ile dales za te oslony ta prz podszybiu i nda filtrem powietrza??? jakies numery mozna??

Opublikowano

no właśnie... możesz podac numery, a jak tam lusterka? skompletowałeś już? :chytry:

i co się stało ze zdjęciami?? :blink:

Opublikowano
  • Autor

Lusterka smigaja oba mam duze oba skladane oba podgrzewane normalnie

juz mam a4 full xox wypasiorzysty wypasior

Opublikowano

Lusterka smigaja oba mam duze oba skladane oba podgrzewane normalnie

oba skladane na elektryku ? :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.