Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Moja czarna audiolka:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moja A4'ka. Rok produkcji 1999, czarna perła.

Zmiany które juz były:

program

Zmiany które ja dokonałem.

gril FK

Przyciemnione szyby

Felgi 16 cali DOTZ Shuriken z oponką 205/55ZR16 Toyo Proxes T1R

Obniżone zawieszenie o 30mm spręzynami H&R twarde :naughty: :th:

Tylne lampy FK

Oto kilka fotek

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7fe622871b6d0894.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66464dc5dc985e9f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89e6fcda83f5e116.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd0bcbfd2a7d3de6.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5b09f1386ddafb2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f62402b7e41cce8.html

Moje dalsze plany: 200KM (możliwe bo się oriętowałem)

Czekam na Wasze opinie i podpowiedzi co do dalszych modów :)

Opublikowano

bardzo ładny , lampeczki tył i przód :th: a środeczek może pare fotek :>

Opublikowano
  • Autor

Fotki środka będą jutro ale jest całkowicie seryjny :wink4:

Opublikowano

ten komin jest fatalny .... :no:

Opublikowano
  • Autor

Ten komin jest za***isty :)

Jak możesz to oceń całe autko a nie tylko ,,komin" :polew:

Opublikowano

Fajna tylko fele większe by się przydały.....np 17'

Opublikowano
  • Autor

Co do felg to już tłumacze koledzy :). Założyłem 16-nastki z taką oponą ponieważ na 17-nastki musiłbym założyć oponke szerokości 215 albo 225 bo jakoś nie wyobrażam sobie felgi 17 z oponą 205 a ponieważ chce iść typowo w moc w tym aucie więc nie są mi potrzebne dodatkowe spowalniacze w postaci szerokich opon lub 100 kilowego audio

Opublikowano

Ten komin jest za***isty :)

Jak możesz to oceń całe autko a nie tylko ,,komin" :polew:

czasami mały szczegół psuje caly wyglad .... :naughty:

ale jak chcesz ... autko typowo nie w moim guscie [lubie delikatnie liżnieta serie :wink4:] a tu komin,grill i fele ... :no:

a i jeszcze ten zawias .. jak w duzym Fiacie ... [na jednym zdjeciu tak wyglada] :naughty:

ale jak Tobie sie podoba .... to najwazniejsze ... :decayed:

P.S bardziej ciekawia mnie te przyszłościowe mody na 200 PS-ów ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tył stoi wyżej ze względu na to że mam spręzyny od avanta bo kupiłem w dobrej cenie od spoko znajomego.

Silnika da się na tyle zrobić ale to troche większa kasa bo nie chodzi o ruszenie samego silnika ale też o dłuższą skrzynie biegów, sprzęgło itp

Opublikowano

nie no audicza fajna :th: , ale fajniej by wygladała jaby była cała zaciemniona delikatnie, fela troszke wieksza np 17. noi gril od esyyy , wydech kwestia gustu -ujdzie . ogólnie fajna :hi: pozdro. powoidzenia w modach :th:

Opublikowano

Te tylne sprężyny to dla mnie jakieś nieporozumienie. Już chyba lepiej jakbyś zostawił z tyłu serie...niżej by stała a tak wygląda po prostu śmiesznie.

A pozatym to ładny kolor :wink4:

A co do masy opon i felg to podejżewam że nie zauwazysz różnicy jak już będziesz miał te 200KM :wink4: Pomyśl o trakcji... :wink4:

Opublikowano

ładne auto i fajne plany, ale:

- przy planowanych modach i tak będziesz musiał założyć porządny gwint żeby jakoś trzymało się to drogi

- kapeć szerokości 205 przy 200KM na jednej osi? :polew: :rotfl1: kolego nie tędy droga, chodzi tu o lepsze przeniesienie mocy a i o spowalnianie również - a szersze buty mogą jedynie pomóc. ogólnie rzecz biorąc - trzeba było kupić quattro...

- zaplanuj również zmianę hamulców na większe

powodzenia... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kolejna foteczka

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4cf00d632dbed881.html

Moja audiolka w doborowym towarzystwie :th:

Opublikowano

Tył stoi wyżej ze względu na to że mam spręzyny od avanta bo kupiłem w dobrej cenie od spoko znajomego.

Silnika da się na tyle zrobić ale to troche większa kasa bo nie chodzi o ruszenie samego silnika ale też o dłuższą skrzynie biegów, sprzęgło itp

Takie sie mody szykuja , a robisz rzeźbe na sprężynach bo trafiły sie w dobrej kasie od Avanta ? :naughty:

:embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Wiesz nie będe używał samochodu w sporcie więc jakiś super gwint nie jest mi potrzebny

Opublikowano

Wiesz nie będe używał samochodu w sporcie więc jakiś super gwint nie jest mi potrzebny

...1/4 Mili dla Ciebie to dwa słowa, dla mnie całe życie...

Aaaaaaaaaaaha :cwaniak1:

Tu juz nie chodzi o super gwint tylko o to , że Twoje auto wygląda jak tarpan ..od tyłu :gwizdanie:

A przy modach jakie planujesz dobra zawiecha musi być :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Widze koniecznie chcesz mnie zprowokować...

Opublikowano

Widze koniecznie chcesz mnie zprowokować...

Tak . Do konkretnej odpowiedzi :th:

W tym co piszesz jest jakaś sprzeczność ..super mody na 200 KM ..i zawiecha tylna od Avanta ..tu sie coś gryzie..

No offence :hi:

Opublikowano
  • Autor

Co do 200KM ma zawiecha od avanta wytłumacz mi ,,mechaniku"?

Takie pytanko bywasz na Warszawskich spocikach?, jakoś Ciebie nie kojarze albo akurat Ciebie nie było jak ja byłem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.