Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z prędkościomierzem


Radek321

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z prędkościomierzem gdyż wskazówka raz wskazuje prędkość a nieraz pozostaje na 0 i nie rusza się dzieje się tak podczas jazdy gdy wyjeżdżam to prędkościomierz pokazuje prędkość a następnie wskazówka opada do zera a po jakimś czasie znowu zaczyna wskazywać prędkość.. Byłbym wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli macie klimatroniki to sprawdził bym prędkość na nich. Jeśli świrują tak samo jak wskazówka tzn że czujnik znajdujący się w skrzyni świruje jeśli wskazuje dobrze tzn ze trzeba zacząć szukać nowych zegarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli macie klimatroniki to sprawdził bym prędkość na nich. Jeśli świrują tak samo jak wskazówka tzn że czujnik znajdujący się w skrzyni świruje jeśli wskazuje dobrze tzn ze trzeba zacząć szukać nowych zegarów

a jak sie sprawdza predkosc climatronikiem ? o co chodzi z tym sprawdzaniem ?[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 22:24_________________________________________________Jak sie sprawdza predkosc klimatronikiem moze mi to ktos wyjasnic w koncu ? :evil::shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szukaj: w temacie kody klimatronika. O ile się nie mylę naciskasz jednocześnie przycisk recyrkulacji powietrza i górny nawiew. Następnie strzałkami góra - dól wchodzisz na dany kanał ( u mnie prędkość to 17 kanał) ,zatwierdzasz go przyciskiem recyrkulacji i już Ci pokazuje prędkość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniutek71

YATES wszystko się zgadza tylko kanał zmieniasz plusem i minusem w klimatroniku a nie jak napisałeś strzałkami góra dół. U mnie właśnie świruje i licznik i ten w klimatroniku i nie wiem gdzie szukać pomocy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szukaj: w temacie kody klimatronika. O ile się nie mylę naciskasz jednocześnie przycisk recyrkulacji powietrza i górny nawiew. Następnie strzałkami góra - dól wchodzisz na dany kanał ( u mnie prędkość to 17 kanał) ,zatwierdzasz go przyciskiem recyrkulacji i już Ci pokazuje prędkość.

zgadza sie tylko ze w porównaniu z licznikiem analogiczny wyświetlacz pokazuje inna prędkość tak jakby nasze liczniki dodawały o 10km/h szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że jak zadziała licznik to zapodajemy kanał 17 i wiemy o ile na oszukuje żeby pózniej nie ogladać się w Turbo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten problem, sprawdzałem kostki, zegary wszystko (mechanik rozłożył ręce) na szczęście znalazłem wątek na forum :):hi: sprawdziłem prędkość na klima troniku i okazało się że czujnik po wymianie działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moze przyda się jak ja uporałem sie z problemem.

Przy skrzyni biegów jest czujnik. Dokładnie nad półośką. Dochodzi tam kostka na 4 piny.

One czesto się rozszczelniają i są zabrudzone.

Proponuje wyczyścić kostkę prysnąć dobrym płynem w spray`u.

Licznik będzie działał jak marzenie.

Pozdrawiam :> [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 19:57_________________________________________________Ups.zapomniałem czujnik znajduje się z prawej strony silnika (stojąc z przodu)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...