Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MAJÓWKA 2008 - co robicie?


freon

Majówka 2008 - co robicie?  

  1. 1. Majówka 2008 - co robicie?



Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy odliczają godziny, minuty, w radio, w TV...

A Wy?

Co robicie w ten weekend?

(ja siedzę w domu i się uczę :wallbash:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wiem :mysli: Ale pewnie troszkę nauki , baseny , spacery z kobietą, odpoczynek ..może jakieś szamanko na świeżym powietrzu itp. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trochę projekcików, a w szczególności jeden trzeba zrobić :wallbash: więc większa część weekendu idzie sie pierdzielić... ale za to zaraz po długim weekendzie 5.05-10.05 są juwenalia :thumbup: Tak więc biba na całego :naughty::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działeczka,spacer z rodziną,spotkanie wieczorne z znajomymi :drunk: gril i

zasłużony odpoczynek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na mnie czeka maturka od 5 maja.... takze chyba nauka, ale tylko chyba, bo czas wolny z dziewczynka tez trzeba zagospodarowac! ale raczej domek, ewentualnie pobliskie jeziorko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do pracy 3 ale reszta wolna :kox: MEGGGGA IMPREZA będzie 24-25 maj nad jeziorkiem :hi::kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matura... :disgust:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2008, 10:40 _________________________________________________Wypijcie proszę za mnie i za innych maturzystów, bo oczywiście przed jutrem nic nie umiem i muszę się nauczyć jakoś;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej idź na spacer i wyśpij się...

Matura, dla mnie - temat rzeka - w przenośni i dosłownie.

Trzymaj się jutro Chłopie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2008, 10:40 _________________________________________________Wypijcie proszę za mnie i za innych maturzystów, bo oczywiście przed jutrem nic nie umiem i muszę się nauczyć jakoś;D

Kolego Co się przejmujesz, nie w tym roku to za rok :naughty: Oczywiście żartuję, matura nie jest taka trudna, podchodzisz do niej na luzie i zdajesz bez jakichkolwiek problemów :wink4: Przechodzilem to 3 lata temu i teraz z chęcią bym się zamienił... Bo ja ;przez ten weekend majowy spałem po max 3-4 godziny dziennie... :decayed: Niestety projekcik trzeba było katować... a raczej on mnie :wallbash: I jeszcze nie jest skończony ;( Ale jak to mówią - studia to nie wyścigi, nie ma się co śpieszyć :naughty::polew: A u mnie padało i pada nadal... ale majowy weekend :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z jastrzębiej góry.. rozglądałem się na drodze za jakaś znajomą A4 z forum ale bez skutku.

Za to w toalecie pewnego lokalu ktoś wydrapał na ścianie swój nick i adres forum A3 club net, więc jednak jakiś akcent :audi: motoryzacyjny był :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...