Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamek - problem zagadka


saki1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Mam problem szukałem na forum ale takiego przypadku jak ja mam nie znalazłem.Mianowicie,mój centralny zamek oryginał,raz działa raz nie.

Przykład:na 15 wcisniec otwiera i zamyka normalne,żeby potem kilka dni nie reagował.Potem sie obudzi i pod blokiem otworzy normalnie a gdy dojade w miejsce docelowe muszę wciskać ręcznie wszystkie drzwi a bagażnik,zamknąć kluczem...Byłem w bagażniku i dostałem sie do pompki i wszystko suche i na swoim miejscu.Gdy dotknalem tej prostokatnej wtyczki sam sie odezwał.i test kilkanaście razy zamyka i otwiera. złożyłem wszystko do kupy i wciskam i lipa.Auto stało w miejscu,wykluczam tluczenie po dziurach.

Co mu dolega?jest jakieś tanie rozwiązanie tego problemu?

Z góry dzięki za pomoc.

P.s Przepraszam za błędy ale pisze na tel a to nie to samo co klawiatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzień dobry psiknij WD40 na wtyczki i gniazdo pompy ( często śniedzieją )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja mam znowu podobny problem ale za kazdym razem zamyka z pilota ale nigdy nie otwiera trzeba z kluczyka raz na 100 sie zdarzy że otworzy.Wymieniłem baterie w pilocie rozebrałem pompke wszystko ok.spróbuje psiknąć czymś do styków .Jak myslicie co dolega??Dziwi mnie to że zawsze zamyka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wcześniejszą wypowiedz. To zimne luty w pompce. Za pierwszym razem byłem u mechanika i za 10 min roboty skasował 50 zł. Działała 1,5 roku. Drugi raz zrobiłem to sam. Lutownica,cyna i lupka na oko. Działa do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...