Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przedni zderzak wyrwany.


bialy986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:hi: Szukajka nic nie pokazuje.Dziś rano za bardzo podjechalem pod kraweznik i cofajac było słychać trzask.Okazało się ze przedni zderzak pomocy stronach na końcu (tam gdzie się schodzi z reszta budy)wyrwał się.Z zewnątrz nic nie widać aby było złamane,prócz osłony która poszła.Jak ten zderzak jest zamontowany?Ma jakieś wsowki,spinki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie się urwał ze ślizgów, zdemontuj i zobacz czy da się to jeszcze złożyć do kupy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje ze się nie Polamalo tylko wypielo.Czytałem coś o slizgach i patrzyłem na Allegro jak to wyglada ale nie mam pojęcia jak on jest zamontowany,to taki jakby trapezowy wygląd ma.Zderzak mam zmieniony ze spryskami,a wypial się centralnie pod lampami na rogach.Jutro podjade do warsztatu niech to zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel40,senkju za jasną instrukcję:smiley:.Osłona napewno do wywalenia,bo wracając z roboty całkowicie się połamała,a jeśli chodzi o zderzak to jutro się wyjaśni jak pojade do mechaniora(nie mam niestety kanału ani podnośnika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak-osłona całkowicie się połamała jak wjeżdżałem do mechaniora na zakład,więc tylko resztki poodkręcał.Co do zderzaka mówił,że jest dobrze wsadzony w ślizgi ale mnie się nie wydaje.Jego pomocnik twierdził że to wina wyeksploatowanego materiału:facepalm:.Tu są fotki jak to wygląda http://imageshack.us/photo/my-images/641/lewastrona.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/152/prawastrona.jpg/ :kwasny: Nie podoba mi się to i uważam że nie powinno byc takiej szpary przy dobrym złożeniu.Po zakupie osłony(zamiennika) będę chyba musiał podjechać najlepiej do blacharza to może sprawę ogarnie bez problemu.Co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...