Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gdzie znajduje się tabliczka znamionowa ?


wojtek2626

Rekomendowane odpowiedzi

Nu,mer VIN mam ale nigdzie nie ma tej tabliczki.

powinna byc naklejka na kielichu amora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za zbiorniczkiem wyrównawczym

jak nie ma musisz wstawić zastępczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabliczka znajduje sie na prawym nadkolu i dowiadywałem sie w Serwisie to zarzyczyli sobie za nową 390zł chyba ich pogięło w Mercedesie taka naklejka kosztuje 40zł. Chyba bede musiał dorobic taka zastepczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ja takie cos dorabialem u goscia co robi reklamy <lol> zrobil identyczna a zaplacilem chyba 10 zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można jakieś zdjęcie z wymiarami bo u mnie nie ma wcale. Tabliczka jest metalowa czy naklejka

Tabliczka jest w formie naklejki koloru czarnego z białymi napisami. Z takim dorabianiem to radzę uważać wbrew pozorom tabliczka znamionowa jest ważnym elementem i posiada szereg informacji przypisanych dla danego modelu samochodu. Przy sprawdzaniu autentyczności pojazdu możesz mieć kłopoty gdy osoba kontrolująca stwierdzi rozbiezności w informacjach zawartych w tabliczce z pozostałymi elementami które służą do identyfikacji danego pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli ktos napisze glupoty na tabliczce to wiadome ze moze miec klopoty choc nie mysle ze by to kto kolwiek sprawdzal tam jest chyba napisana waga samochodu nr VIN itd...na cos takiego to patrz tylko przy pierwszej rej. choc tez nie zawsze bo przewaznie takie info spisuja z briefu. A jesli jest kontrola to patrzy na nr nabite na nadwoziu a nie co jest na naklejce, ale to mniejsza z tym. Ja mialem ulatwiona sytuacje poniewaz stara naklejke mialem blachasz mi ja wycial razem z blacha, zawiozlem do goscia ktory robi reklamy, jest w tym naprawde dobry zrobil identyczna naprawde przypatrywalem sie dlugo i nie znalazlem zadnej roznicy, mysle ze tez nie jjest nigdzie napisane ze ona ma byc ori lecz ma zawierac prawidlowe i zgodne z prawda informacje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dziś po przeglądzie gość mi oznajmił ze nie mam tabliczki znamionowej i niechce mi podbić dowodu, wiem że ta tabliczka znajduje sie na

prawym nadkolu nawet zidentyfikowałem gdzie bo został jeszcze klej po starej. Chce sobie takie cos wyrobić tylko ASO odpada (fundusz)

co taka tabliczka zawiera w sobie jakie informacje, skąd te informacje wydobyć i prosił bym o zdjęcie podglądowe.

dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam gośc który robi przeglady zrobi Ci tablliczkę

ale bez wizyty w urzedzie komunikacji sie nie obejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jest tylko na prawym nadkolu naklejka i z tego co wiem to w bagaju tez coś powinno być po prawej stronie, ale nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jest tylko na prawym nadkolu naklejka i z tego co wiem to w bagaju tez coś powinno być po prawej stronie, ale nie jestem pewien.

dzięki, znalazłem na kielichu naklejkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...