Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Długo odpala


waldi198

Rekomendowane odpowiedzi

witam

w zeszłym roku padła mi pompa paliwa mechanik wymienił na nową ale coś chyba jest z nią nie tak bo cały czas bzyczy przy odpalonym silniku czuć paliwo i bardzo ciężko odpala po nocy!

przed wymianą auto odpalało za 1-2 zakręceniem silnika a teraz to za 4 kręci heh

czyżby wpakował mi pompę jakiegoś kiepskiego chinola i dlatego jest taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zmierz ciśnienie na szynie i sprawdź szczelność układu zasilającego, może się po prostu lekko zapowietrza jak dłużej postoi. Albo faktycznie sama pompa gówniana-na zewnątrz ją i wtedy sprawdź jej działanie-ja swojej praktycznie nie słyszę w czasie pracy.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie miałem z wcześniejszym audikiem,

Masz LPG-ka???Jak auto zachowuje sie podczas jazdy na PB??

Możliwe ze zaworek zwrotny w pompie skończył sie i paliwo cofa sie do baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam LPG dodam jeszcze że po wymianie pompy mechanik jakoś mi ją krzywo wkręcił bo sam się przyznał a ja tak jeździłem kilka dni mogło coś się stać przez to? w trakcje jazdy nic niepokojącego się nie dzieje! jak odpalę i chwile pochodzi to z odpalaniem nie ma problemu bo kręci odrazu ale jak troche postoi to jest problem heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda więc na to iż coś się dzieje na szynie zasilającej-nie trzyma ciśnienia-regulator??

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw jakieś podstawowe pomiary trzeba porobić, przejrzeć układ zasilania i zazerkać co wypluje VAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym postoju zaglądnij do cienkiego wężyka podciśnienia przy regulatorze paliwa przy listwie wtryskowej bo może regulator padł i puszcza paliwo na lewo. Jak w wężyku będzie choć kropelka paliwa to wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzisiaj byłem u mechanika sprawdzić ciśnienie na pompie paliwa no i wszystko porządku z nią powiedział że wina prawdopodobnie leż po stronie jakiegoś tak regulatora pompy i kazał podjechał gdzieś do elektryka heh wiecie może gdzie znajduje sie ten regulator i jak go sprawdzic ? bo nie bardzo znam dobrego elektryka a może sam bym sie uporał z tym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...