Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoiler Lotka nr. części 8E9827933C Heckspoiler


Gość zielony999

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zielony999

Witam , prosze o pomoc w rozszyfrowaniu do jakiego modelu Audi A4 jest przeznaczona lotka nad szybe tylną o numerze 8E9827933C Heckspoiler , Dziękuje i Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może ktoś zaopdać numer takiej lotki do Avanta B7 , tak żeby nie było żadnego rezania.

Numer lotki jest w pierwszym poście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lotka ori s-line B7 ma dwie tulejki do przykrecenia w klape oraz w/g elsy dodatkowo nalezy uzyc kleju

aby zamontowac taka ori lotke na zwykla klape ktora nie posiada otworow /czyt. nie pod sline / nalezy obciac te dwie tulejki i dobrze przyklejic lotke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci artur ze ta moja lotka ta zaden wynalazek poza tym ze ori i dosc elastyczna

przyklejisz ten laminat na klej do szyb, polakierujesz u olka i temat masz ogarniety za pare zl

ja tam bym sie nie zastanawial i bral ten laminat - bo ori to wiesz po ile tysi na alle :facepalm: - no chyba ze masz zamiar wj***c silnik od RS wtedy laminat moze nie podola przeciazeniom :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

no ale żeby się nie okazało, że trzeba nieźle szlifować i szpachlować ten laminat

jutro zadzwonie do gościa i zapytam o jakość i spasowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mi sie wydaje ze jest za malo miejsca na przyklejenie do klapy

nie wiem jak ci to opisac, moja lotka miala sporo miejsca na mocowanie do klapy a dosc malo tego profilu kolo 3 swiatla stopu - tutaj widze jakby sporo gruby byl ten profil

wypytaj sie o to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , prosze o pomoc w rozszyfrowaniu do jakiego modelu Audi A4 jest przeznaczona lotka nad szybe tylną o numerze 8E9827933C Heckspoiler , Dziękuje i Pozdrawiam .

lotka o numerze 8E9827933C jest do B7

do B6 jest lotka z numerem 8E9827933A

róźnią się tylko wyprofilowaniem trzeciego światła STOP wiadomo w b6 jest w kąt prosty a w B7 zaokrąglone.

ogólnie jedna i druga pasuje do B6/B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...