Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aparat cyfrowy max 600zł na komunie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ma ktos jakies doswiadczenie w zakupie aparatu cyfrowego w cenie do 600zł jako prezent na komunie... wiem że kwota śmieszna ale dla tak młodego człowieka mysle że wystarczy... z dodatków musi nagrywac filmy w miare dobrej jakości ... i być prosty w obsłudze...

Może ktoś coś polecić ... ??? A może ktoś handluje tego typu sprzetem... w gre wchodzi oczywiście tylko nówka sztuka z gwarancja producenta...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikon coolpix s3100 spoko aparacik, krecenie w hd, dobrac mozesz kolorystycznie do osoby :decayed: sam kupilem taki dziewczynie i zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikon coolpix s3100 spoko aparacik, krecenie w hd, dobrac mozesz kolorystycznie do osoby :decayed: sam kupilem taki dziewczynie i zadowolona

Kupiłem ale Nikona S 6200 w kolorze Subaru ... :naughty:

http://allegro.pl/nikon-s6200-aku-lad-10xzoom-filmyhd-16mpix-menu-pl-i2257096198.html

Moim zdaniem wystarczający dla tak młodej osoby a sam posiadam Nikona D5000 i jestem zadowolony więc i on powinien byc ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dziecku spodoba sie fotografia i załapie "bakcyla" polecalbym kupic cos w tym stylu:

http://www.e-cyfrowe.pl/fujifilm-finepix-s2950-p-19347.html

Aparat klase wyzej niz zabawkowy kompakt, posiada wiecej mozliwosci.

W obsludze bardzo prosty (gdy ustawi sie go w tryb AUTO) badz bardziej skomplikowany (gdy ustawimy Manual).

Ma tez to, na czym wielu poczatkujacym i amatorom najbardziej zalezy:

- dobry obiektyw z zoomem x18

- stabilizacja obrazu

- tryb makro

- filmy HD

- elektroniczny wizjer

- tryby/programy: wykrywanie usmiechu, ostrzezenie przed mrognieciem oka, panoramy

Dodam, iz firma Fuji oraz Panasonic, sa w tej klasie aparatow (tzw aparaty hybrydowe) prekursorami i taki sprzet jest godny polecenia w tej kwocie.

---

Nie doczytalem ze juz kupiles, no ale chyba ze masz jeszcze mozliwosc zwrotu/wymiany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dziecku spodoba sie fotografia i załapie "bakcyla" polecalbym kupic cos w tym stylu:

http://www.e-cyfrowe.pl/fujifilm-finepix-s2950-p-19347.html

Aparat klase wyzej niz zabawkowy kompakt, posiada wiecej mozliwosci.

W obsludze bardzo prosty (gdy ustawi sie go w tryb AUTO) badz bardziej skomplikowany (gdy ustawimy Manual).

Ma tez to, na czym wielu poczatkujacym i amatorom najbardziej zalezy:

- dobry obiektyw z zoomem x18

- stabilizacja obrazu

- tryb makro

- filmy HD

- elektroniczny wizjer

- tryby/programy: wykrywanie usmiechu, ostrzezenie przed mrognieciem oka, panoramy

Dodam, iz firma Fuji oraz Panasonic, sa w tej klasie aparatow (tzw aparaty hybrydowe) prekursorami i taki sprzet jest godny polecenia w tej kwocie.

---

Nie doczytalem ze juz kupiles, no ale chyba ze masz jeszcze mozliwosc zwrotu/wymiany :wink:

Ogladałem te Fuji ale dla bajtla stwierdziłem że lepszy mały kompakt ... fotki i tak będą cykane tylko w automacie ... a jak bedzie sie chciał pobawić to mamy w domu jeszcze 3 lustrzanki ... dwa nikony i jedna alfe ... :wink: a jak na razie to mały nie wykazuje takich zapędów do fotografowania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario kup canona, bardzo fajne zdjęcia robi

Już mam Nikona ... S6200 Subaru ..:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi oczywiście o małpkę np:

http://allegro.pl/aparat-cyfrowy-canon-ixus-220hs-12mp-hd-x5-4gb-etu-i2254515752.html

lub model niżej ja Ci kasy braknie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...