Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

prawie cała ta lista jakaś taka, smycz WW, do czego CI to pasi, naklejka z glebą to samo:kwasny:, nie ma sie co obrażać tylko jakoś to wszystko musi sie ze sobą zgrywać:wink:, ten sline też nie pasuje własnie dlatego ze go nie było w b5:wink:, ale zwykły zjadacz chleba tego nie wie, i nie zwróci uwagi na te emblematy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu cokolwiek pisać kolega wszystko odbiera że chcemy mu dogryzać itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym

logoend.jpg

Panowie ja się nie obrażam. Zawsze mogę odesłać przecież emblemat. Kolejną sprawą naklejkę którą kupiłem też nie muszę kleić. Smycz jak smycz wiadomo lepiej pasuje do kluczy niż goły. Łatwiej zgubić etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym

http://upsilon.star.net.pl/~czaki/portfolio/logoend.jpg

Panowie ja się nie obrażam. Zawsze mogę odesłać przecież emblemat. Kolejną sprawą naklejkę którą kupiłem też nie muszę kleić. Smycz jak smycz wiadomo lepiej pasuje do kluczy niż goły. Łatwiej zgubić etc.

no to odrazu trzebabyło brac ten emblemat, albo chociaż naklejkę klubową, no i smycz też lepiej było klubowa kupić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem wątek i tylko jedno przychodzi mi na myśl: "ściulej mie rylym" :facepalm::facepalm:

P.S. Kolor wymiata auta, nie rób z niego wiochy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że emblemat forumowy będzie najlepszym rozwiązaniem. Wiem że chcecie mi pomóc ale nie zawsze potrafię ogarnąć czyjąś krytykę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że emblemat forumowy będzie najlepszym rozwiązaniem. Wiem że chcecie mi pomóc ale nie zawsze potrafię ogarnąć czyjąś krytykę :wink:

jak każdy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem się zastanów zanim napiszesz tego typu głupią wypowiedz jak " najlepiej przykleję naklejkę z napisem PUMA jest za***isty":facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUMA nie obrażaj się i głowa do góry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu czasem jak widzę co piszesz no nóż w kieszeni się otwiera. Ja nie krytykuje twojej auta. Jak bym chciał znalazł bym powód żeby się pośmiać ale nie widzę w tym sensu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WhyMe? - każdy ma prawo do krytyki, od tego jest forum ? Poza tym jeśli piszesz S4 bez S4 .. Sline bez sline ... do tego że kupiłeś super hiper wypasioną smyczkę z wheel whores to sam się wychylasz żeby ją dostać ... negatywną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu czasem jak widzę co piszesz no nóż w kieszeni się otwiera. :wink:

nóż to sie w kieszeni otwiera jak wypisujesz cuda na forum

albo zacznij mysleć albo rób z auta choinkę, skasuj ten cały post

i więcej głowy nie zawracaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu czasem jak widzę co piszesz no nóż w kieszeni się otwiera. Ja nie krytykuje twojej auta. Jak bym chciał znalazł bym powód żeby się pośmiać ale nie widzę w tym sensu :wink:
Ogarnij się co ty piszesz. Kompromitujesz się coraz bardziej przed innymi użytkownikami na forum.:facepalm::facepalm:

PS. Znajdź coś do czego się można doczepić bo jakoś nudno ostatnio w moim wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możecie to zejdźcie już ze mnie bo nie jest miło ciągle tylko wysłuchiwać jaki to ja jestem i moje auto. Najlepiej usunę temat na forum i spokój będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bedzie najlepsze wyjście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...