Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro powinny przyjść moje lampi więc jak zamontuje to zaraz jakieś fotki wrzucę. Dzisiaj auto porządnie umyłem i wysprzątałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro powinny przyjść moje lampi więc jak zamontuje to zaraz jakieś fotki wrzucę. Dzisiaj auto porządnie umyłem i wysprzątałem ;)

No i :git:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego WhyMe?, u Ciebie w aucie nie ma automatycznego ściemniania lusterek, czyli fotochromu. Jeśli taka funkcja byłaby to miałbyś inne lusterko wewnętrzne ;)

Ogólnie fajny kolorek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krytyka była , teraz proszę pomóc koledze w rezaniu :decayed:
no ale o co Tobie sie rozchodzi :decayed: mamy osobiscie pojechac i mu te lexy powybijac czy jak? :grin:

SoMeS byl tylko jeden i jedyny, drugiego takeigo nawroconego ze swieca szukac :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krytyka była , teraz proszę pomóc koledze w rezaniu :decayed:
no ale o co Tobie sie rozchodzi :decayed: mamy osobiscie pojechac i mu te lexy powybijac czy jak? :grin:

SoMeS byl tylko jeden i jedyny, drugiego takeigo nawroconego ze swieca szukac :whistling:

Zobacz do Cymka u niego tez konkretną metamorfoze z brzydkiego ulepa przeszła furka:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krytyka była , teraz proszę pomóc koledze w rezaniu :decayed:
no ale o co Tobie sie rozchodzi :decayed: mamy osobiscie pojechac i mu te lexy powybijac czy jak? :grin:

SoMeS byl tylko jeden i jedyny, drugiego takeigo nawroconego ze swieca szukac :whistling:

Zobacz do Cymka u niego tez konkretną metamorfoze z brzydkiego ulepa przeszła furka:naughty:

no jest tu paru takich nawroconych ale SoMeS to był pastor-wieszcz nawroconego rezactwa, jak sie rozkrecil to nie bylo moda nie do ogarniecia :kox::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, nie będzie żadnego wieś tuningu. Jak będziecie doradzać tak zrobię :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, nie będzie żadnego wieś tuningu. Jak będziecie doradzać tak zrobię :kox:
tylne lampy precz zaloz poliftowe, polifty na przod, do tego jakas glebka i kolo i dbac o lakier i bedzie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jak zobaczy jakiego ja miałem parcha zwieśniaczonego, diodami ala lexus, lusterkami M3 look w chromie który zszedł po jednej zimie :lol1:, brewkami i niebieskimi postojówkam to tylko niektóre :kox::kox::kox:

Tu jest link do starego forum, na nowym jeszcze nie ruszam zdjęć póki z tym nie zrobią.

http://www.a4-klub.pl/archiwum/index.php?topic=17483.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaliczony pierwszy spot w mojej okolicy. Przy okazji miałem szansę zmierzyć się z kolegą "tomaszem" :kox:

Pablo co ty chcesz ładnie wyglądał :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce zmien na 312-ki :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszły oczekiwane lampy tylne po lifcie. Na początku miałem trochę problemu bo nie miałem żadnego okablowania i musiałem kombinować ze starych. Całkowicie inne wtyczki. Trochę zabawy i gotowe, jak na moje oko to wygląda na prawdę nieźle :kox:

42272121.th.jpg 74258523.th.jpg 13803888.th.jpg 37552610.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...