Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem niektórych ludzi jak obrażają mnie i mój samochód głupim komentarzem a jak wejdę w ich garaż to za głowę się złapałem.. Patrzcie swoich aut, czego im brakuje a nie jeździcie po mnie. Nie jest to miłe dostawać ciągle nie miłe komentarze, lepiej by było jak bym kupił 1.6 w gazie z szybami na korbkę, co? Wiem że część z was piszę to po prostu z zazdrości. Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłem i starałem się dojść do wszystkiego w życiu sam.. Macie głupio komentować to usunę temat i będzie koniec. Szczyt chamstwa!

nie jestes pierwszy który nie daje rady przyjac na klate tego co inni napisza... rozumiem ze dopiero co Kupiłes auto... Ale zmien opis. Bo nie było S-lajna w b5....

S4 .. hmm moze kiedys stało koło takiego i znaczek uciekł z tamtego na twoja klape:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 .. hmm moze kiedys stało koło takiego i znaczek uciekł z tamtego na twoja klape

Hehe, rozbawiło mnie to ale w pozytywnym sensie. Co się dało to zmieniłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wtorek jest spot w LC. mamy zamiar wpsac ekipa z czewy, to pokaz sie na spocie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem niektórych ludzi jak obrażają mnie i mój samochód głupim komentarzem a jak wejdę w ich garaż to za głowę się złapałem.. Patrzcie swoich aut, czego im brakuje a nie jeździcie po mnie. Nie jest to miłe dostawać ciągle nie miłe komentarze, lepiej by było jak bym kupił 1.6 w gazie z szybami na korbkę, co? Wiem że część z was piszę to po prostu z zazdrości. Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłem i starałem się dojść do wszystkiego w życiu sam.. Macie głupio komentować to usunę temat i będzie koniec. Szczyt chamstwa!

eee, bez takich - jeszcze ja się nie wypowiedziałem:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie auto jest ładne...

Tylko standardowo polifty na przód i tył (z czego tył jest priorytetem w tej chwili:decayed:)

Znaczek s4 out...gleba, koło i już będzie malina

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGIC87 co za spot? Kiedy, gdzie itd. Daj jakieś info na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem niektórych ludzi jak obrażają mnie i mój samochód głupim komentarzem a jak wejdę w ich garaż to za głowę się złapałem.. Patrzcie swoich aut, czego im brakuje a nie jeździcie po mnie. Nie jest to miłe dostawać ciągle nie miłe komentarze, lepiej by było jak bym kupił 1.6 w gazie z szybami na korbkę, co? Wiem że część z was piszę to po prostu z zazdrości. Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłem i starałem się dojść do wszystkiego w życiu sam.. Macie głupio komentować to usunę temat i będzie koniec. Szczyt chamstwa!

bądź facetem, i znoś krytyke. Nikt nie robi tego popisowo,pokazują dobry kierunek w którym najlepiej podążać... i nie obrażaj kolegów z silnikami 1.6 bo co nie którzy mają lepsze auta niż sobie wyobrażasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srodek jak moj, robi robote ;)na zew zacznij od tego co chlpaki pisza, znaja sie na rzeczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystko powoli a do celu. Prawdopodobnie w czerwcu wyjeżdżam na stałe do Niemiec ale projekt będzie szedł dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krytyka była , teraz proszę pomóc koledze w rezaniu :decayed:

zmień mu tytuł tematu najpierw:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem Ci na samym początku zmień ten temat to nie było by takich komentarzy i miałbyś spokój :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy komentarz biorę na klatę ale niestety jak czytam niektóre to nóż mi się w kieszeni otwiera ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy komentarz biorę na klatę ale niestety jak czytam niektóre to nóż mi się w kieszeni otwiera ;p

jak troche sie wdrozysz w forum to Ci sie szybko zamknie :polew: :polew:

czytaj poszczególne działy, jest tego sporo, w kazdym dziale jest kilku specjalistów którzy doradzają Ci co i jak masz ogarnąć: koła, wnetrze, nadwozie, zawiechę, wydech, hamulce..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedźcie mi jak będzie się zachowywał ksenon założony na zwykłych lampach valeo z audi? Czy światło nie będzie się rozpraszać i będzie równo świecić? Bo dzisiaj dostałem taki zestaw i zastanawiam się czy montować teraz czy dopiero jak zakupię lampy na soczewce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i juz zaczynasz inaczej gadać

zapytanie skieruj do Kolegi Gwerty, on Ci pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedźcie mi jak będzie się zachowywał ksenon założony na zwykłych lampach valeo z audi? Czy światło nie będzie się rozpraszać i będzie równo świecić? Bo dzisiaj dostałem taki zestaw i zastanawiam się czy montować teraz czy dopiero jak zakupię lampy na soczewce

Wg. mnie lepiej poczekaj chwile jeśli masz w planie montowanie lamp poliftowych na soczewce bo będzie WIELKA różnica :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakladaj do zwykłej lampy, a jak to zrobisz to sam wezme latarke i bede ci swiecił w oczy z 2 cm:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tam myślałem, to lepiej się wstrzymam do zakupu lamp po lifcie. Jak ma to wyglądać wieśniacko i nic nie dawać to lepiej zaczekać, dzięki chłopaki ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...