Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

AEB to też chyba nie jest, bo przepustnica jest inna niż :kox:

Ściągnij górną osłonę, to zobaczysz jaki jest kod silnika :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka fajna ale te lexusy :doh::sick3:, ostatnio widziałem u kogoś całkiem spoko ledy do avanta, poliftowe też bedą ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak doradził kolega Spartan_Wroc poszedłem do auta i koło koła zapasowego była nalepka. Z tego co odczytałem to oznaczenie silnika to AEB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AEB to też chyba nie jest, bo przepustnica jest inna niż :kox:

w tym roczniku nie było niczego innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja :dziura:

Kolego z tyłu masz 1 czy 2 rury? Bo nie mogę ze zdjęć zobaczyć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre :) "automatyczne przeciemnianie lusterka w razie oślepienia"

synonim fotochromu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor jak mój :wink: Ale lexy to tak trochę inna bajka jakby. Zazdroszczę foteli a tak poza tym to widziałem na forum ładniejsze nogaro blue :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku, to nawet nie stało koło S4.

Ale znaczek ma to juz S4 jest:grin:

Modyfikacje zewnętrzne:

- Chromowany emblemat audi S4

Nie spiertol tego auta jakimiś laminatami czy lexami(a lexy juz masz:facepalm: zmień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem niektórych ludzi jak obrażają mnie i mój samochód głupim komentarzem a jak wejdę w ich garaż to za głowę się złapałem.. Patrzcie swoich aut, czego im brakuje a nie jeździcie po mnie. Nie jest to miłe dostawać ciągle nie miłe komentarze, lepiej by było jak bym kupił 1.6 w gazie z szybami na korbkę, co? Wiem że część z was piszę to po prostu z zazdrości. Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłem i starałem się dojść do wszystkiego w życiu sam.. Macie głupio komentować to usunę temat i będzie koniec. Szczyt chamstwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść kolego sobie ten znaczek s4, lexy. I zrób tak jak koledzy mówią wyżej i wszystko będzie ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie grunt to brać pod uwage krytyke:hi:na pozytywne komentarze przyjdzie czas jak zaczniesz cos ze smakiem tworzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem niektórych ludzi jak obrażają mnie i mój samochód głupim komentarzem a jak wejdę w ich garaż to za głowę się złapałem.. Patrzcie swoich aut, czego im brakuje a nie jeździcie po mnie. Nie jest to miłe dostawać ciągle nie miłe komentarze, lepiej by było jak bym kupił 1.6 w gazie z szybami na korbkę, co? Wiem że część z was piszę to po prostu z zazdrości. Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłem i starałem się dojść do wszystkiego w życiu sam.. Macie głupio komentować to usunę temat i będzie koniec. Szczyt chamstwa!

nie martw sie Kolego, nowy zawsze tutaj dostaje na głowe :polew::polew::polew:

posiedzisz troche na forum to zmienisz swoje podejscie do wygladu auta

podpatrzysz Kolegów, wymyslisz coś sam, zmienisz to i tamto i na pewno krytyka szybko sie skończy

najwązniejsze jest to abys robił wszystko ze smakiem i bez zbędnych choinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że mam duże plany do auta nie chcę robić wiochy tylko zrobić ładną A4. Na wszystko przyjdzie czas, tylko trochę na luz dajcie bo zaczynam się denerwować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...