Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prawie cała ta lista jakaś taka, smycz WW, do czego CI to pasi, naklejka z glebą to samo:kwasny:, nie ma sie co obrażać tylko jakoś to wszystko musi sie ze sobą zgrywać:wink:, ten sline też nie pasuje własnie dlatego ze go nie było w b5:wink:, ale zwykły zjadacz chleba tego nie wie, i nie zwróci uwagi na te emblematy:grin:

Opublikowano

Nie ma sensu cokolwiek pisać kolega wszystko odbiera że chcemy mu dogryzać itd.

Opublikowano

W Nysie się przekona, że mamy rację :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Myślałem nad tym

logoend.jpg

Panowie ja się nie obrażam. Zawsze mogę odesłać przecież emblemat. Kolejną sprawą naklejkę którą kupiłem też nie muszę kleić. Smycz jak smycz wiadomo lepiej pasuje do kluczy niż goły. Łatwiej zgubić etc.

Opublikowano
Myślałem nad tym

http://upsilon.star.net.pl/~czaki/portfolio/logoend.jpg

Panowie ja się nie obrażam. Zawsze mogę odesłać przecież emblemat. Kolejną sprawą naklejkę którą kupiłem też nie muszę kleić. Smycz jak smycz wiadomo lepiej pasuje do kluczy niż goły. Łatwiej zgubić etc.

no to odrazu trzebabyło brac ten emblemat, albo chociaż naklejkę klubową, no i smycz też lepiej było klubowa kupić:wink:

Opublikowano

Jeśli na prawdę nie chce Ci się usunąć tych rys to klubowy emblemat to najlepsze wyjście :thumbup1:

Opublikowano

Poczytałem wątek i tylko jedno przychodzi mi na myśl: "ściulej mie rylym" :facepalm::facepalm:

P.S. Kolor wymiata auta, nie rób z niego wiochy :hi:

Opublikowano
  • Autor

Myślę że emblemat forumowy będzie najlepszym rozwiązaniem. Wiem że chcecie mi pomóc ale nie zawsze potrafię ogarnąć czyjąś krytykę :wink:

Opublikowano
Myślę że emblemat forumowy będzie najlepszym rozwiązaniem. Wiem że chcecie mi pomóc ale nie zawsze potrafię ogarnąć czyjąś krytykę :wink:

jak każdy:grin:

Opublikowano

Następnym razem się zastanów zanim napiszesz tego typu głupią wypowiedz jak " najlepiej przykleję naklejkę z napisem PUMA jest za***isty":facepalm:

Opublikowano
  • Autor

PUMA nie obrażaj się i głowa do góry :decayed:

Opublikowano

Ja sie nie obrażam kolego ale nie pozwalaj sobie za dużo.

Opublikowano
  • Autor

Po prostu czasem jak widzę co piszesz no nóż w kieszeni się otwiera. Ja nie krytykuje twojej auta. Jak bym chciał znalazł bym powód żeby się pośmiać ale nie widzę w tym sensu :wink:

Opublikowano

WhyMe? - każdy ma prawo do krytyki, od tego jest forum ? Poza tym jeśli piszesz S4 bez S4 .. Sline bez sline ... do tego że kupiłeś super hiper wypasioną smyczkę z wheel whores to sam się wychylasz żeby ją dostać ... negatywną!

Opublikowano
Po prostu czasem jak widzę co piszesz no nóż w kieszeni się otwiera. :wink:

nóż to sie w kieszeni otwiera jak wypisujesz cuda na forum

albo zacznij mysleć albo rób z auta choinkę, skasuj ten cały post

i więcej głowy nie zawracaj

Opublikowano
Po prostu czasem jak widzę co piszesz no nóż w kieszeni się otwiera. Ja nie krytykuje twojej auta. Jak bym chciał znalazł bym powód żeby się pośmiać ale nie widzę w tym sensu :wink:
Ogarnij się co ty piszesz. Kompromitujesz się coraz bardziej przed innymi użytkownikami na forum.:facepalm::facepalm:

PS. Znajdź coś do czego się można doczepić bo jakoś nudno ostatnio w moim wątku.

Opublikowano

I tak nikt mnie tu nie słucha :polew: ale Dev ma rację...polać mu :hi::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak możecie to zejdźcie już ze mnie bo nie jest miło ciągle tylko wysłuchiwać jaki to ja jestem i moje auto. Najlepiej usunę temat na forum i spokój będzie.

Opublikowano

to bedzie najlepsze wyjście

Opublikowano
to bedzie najlepsze wyjście

:polew::polew::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.