Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jeszcze remontowałem silnik. Zrobiłem zawieszenie, rozrząd, oleje + filtry i takie tam brakujące pierdoły jak (zbiornik spryskiwaczy, nadkole itd.) Kolejnym krokiem coś bliżej wakacji jest program na 180/200 KM :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bazę to teraz mogę kłaść kapuchę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianie pewno nie tak szybko. Chcę w tym roku a jak wyjdzie się okaże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, najpierw doprowadzić Avanta do stanu technicznego a póżniej upiększać. Lepiej zapolować na coś konkretnego niż pierwsze lepsze bo jest okazja :wink: u mnie też w piwnicy leżą moje Riale 17" (już chyba od grudnia sprzedaję i najlepiej gdybym chciał za darmo oddać) i chyba się zostaną do odmalowania, kupie zimówki na nie i będzie jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, najpierw doprowadzić Avanta do stanu technicznego a póżniej upiększać. Lepiej zapolować na coś konkretnego niż pierwsze lepsze bo jest okazja :wink: u mnie też w piwnicy leżą moje Riale 17" (już chyba od grudnia sprzedaję i najlepiej gdybym chciał za darmo oddać) i chyba się zostaną do odmalowania, kupie zimówki na nie i będzie jak znalazł.

Pokaz te riale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan_Wroc. znaczek zostanie usunięty, po prostu brak czasu. Auto odebrałem zaledwie w piątek wieczorem bo stało prawie 2 tygodnie u mechanika. Weekend się edukuje i uwierz że to nie tak prosto. Przewiduję parę małych modyfikacji na czwartek więc spokojnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stylistycznie znaczek jest ładny:wink:

szczególnie na czarnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stylistycznie znaczek jest ładny:wink:

szczególnie na czarnym

Ale na S4 a nie na a4...tym bardziej w serii

dokładnie

to samo można mówić o zderzakach s4 w budzie a4 itp

temat rzeka:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem umówiony na parę lepszych zdjęć więc po sesji wrzucę parę. Znaczek został usunięty, ale wypadało by coś tam dać bo teraz strasznie to wygląda. Weekend spędziłem w nysie, pojechałem w celu dobrej zabawy, parę osób z forum mnie zaczepiło i zamieniło parę zdań :wink:

---------- Post dopisany 30-05-2012 at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2012 at 17:38 ----------

Wczorajsza mini sesja :wink:

dsc93571700x1129.th.jpg dsc93741700x1129.th.jpg dsc93601700x1129.th.jpg dsc93641700x1129.th.jpg dsc93811700x1129.th.jpg dsc93661700x1129.th.jpg dsc93831700x1129.th.jpg dsc93851700x1129.th.jpg dsc93981700x1129.th.jpg dsc93941700x1129w.th.jpg dsc94031700x1129.th.jpg dsc93801700x1129.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać dość mocno, prawdopodobnie oddam auto do kliniki czystych aut na usuwanie wszystkich rys :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica musi iść do obszycia bo jest mocno wytarta. Środek się świeci bo plakiem ktoś go wysmarował z góry na dół :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać dość mocno, prawdopodobnie oddam auto do kliniki czystych aut na usuwanie wszystkich rys :wink:

nie przepadam za tym typem (właścicielem kliniki), pumie kiedyś jak miał B5 powiedział że w takim starym aucie już nie warto robić takiej korekty:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa ja tak zerknąłem mówie za***ista opcja połysk dokładnie w tym miejscu kieraczek.png

Uploaded with ImageShack.us a tu plak :decayed: chociaż Ty masz inną, jakie wersje kierownic wychodziły?

Ty masz na tym pasku kółeczka co jakieś pare mm a ja mam cały pasek pikowany?

ja ni panimaju :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...