Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nic na razie nie kupuje. Czas pokaże a trochę go minię za nim cokolwiek zrobię. Wiem że kolor dużo robi ale powoli użeram się ze silnikiem. Ciągle coś się dzieje i nie wyrabiam. Oby jeździła jak najdłużej a zostanie w moich rękach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic na razie nie kupuje. Czas pokaże a trochę go minię za nim cokolwiek zrobię. Wiem że kolor dużo robi ale powoli użeram się ze silnikiem. Ciągle coś się dzieje i nie wyrabiam. Oby jeździła jak najdłużej a zostanie w moich rękach :decayed:

i chcesz się przesiąść do 10 letniego diesla i sądzisz że nic nie dołożysz? nie wspominając o różnicach w eksploatacji między silnikami diesla na pompowtryskach a na zwykłej pompie :wink: gdzie ty chcesz B6. PICUJ BLUE STRAWBERRY TURBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie masz pierwsze objawy kręcenia licznikiem poprzednich właścicieli oby jak najmniej grzebania bez zaplanowania :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupowałem z niemiec a i tak wiem że był kręcony. Wiem już mniej więcej na czym stoję. Pojawia mi się ruda powoli na prawym nadkolu :facepalm: Teraz nie mam czasu cokolwiek zrobić ale przynajmniej jakoś to zabezpieczę. Z pierdzeniem w silniku przynajmniej wiem co jest grane i będzie to w środę naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no normalne dzisiaj widziałem golfa 3 kolega sobie kupił 209 tyś niby :facepalm: nie wspomne o progach

Wcześniej pytałem o ledy wreszcie znalazłem takie co miałem w przedlifcie ale na tej samej zasadzie świecą POSTOJÓWKI SMD LED HIPOWER W3W W5W T10 EFEKT XENON (2414273923) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bialutkie :wink:

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godne uwagi są te postojówki :decayed: A tak jak widzę takie zdjęcie to aż motywacja przychodzi :naughty:

DSC01151-640x480.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17" felga juz fajnie wygląda w B5

troche zglebic i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że znajomy wsadził 18 i coś małe się wydaje. Fakt że jeszcze nie ma gleby a przód jak allroad wygląda :decayed: Dzisiaj wieczorem udało mi się odstawić auto do mechanika, jutro będzie wiadomo co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko już jest zdiagnozowane. Moje turbo zakończyło swój żywot, całe luźne, wszystko lata i do tego pęknięte w pół. Dzisiaj zakupiłem takie turbo z audi A6 C5 180 KM :naughty: K03 dokładnie czy podobne jak poprzednik. Problem rzegotania również został naprawiony, katalizator zaraz co łączy się z turbem był zasyfiony i latały w nim jakieś kulki. Został on przepchany i wyczyszczony. Kolejna sprawa ładowania to szczotki. W poniedziałek odbieram auto więc mam nadzieje że będzie teraz przyzwoicie jechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz spokojnie mogę jechać do holandii. Z czasem chciał bym żeby zawitało K04 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty weź się zdecyduj i obierz jakiś kierunek... co chwile co innego piszesz... najpierw felga...później zmiana auta...teraz k04 (jeszcze coś tam było chyba) :whistling: Przy takiej rozbieżności nic nie zrobisz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty weź się zdecyduj i obierz jakiś kierunek... co chwile co innego piszesz... najpierw felga...później zmiana auta...teraz k04 (jeszcze coś tam było chyba) :whistling: Przy takiej rozbieżności nic nie zrobisz :thumbdown:

Padło mi turbo w aucie to miałem zamiast turba kupić felgi? Fakt żeby lepiej wyglądało stojące obok domu :jerk:Na takie wymiany nie miałem wpływu i musiałem je zrobić bo za parę dni wyjeżdżam. Chciałem teraz kupić lepsze turbo lecz fundusze na to nie pozwalały. Zasugerowanie wymiany w dalekiej przyszłości wymiany na K04 to wy odbieracie jak bym miał za chwilę iść do sklepu i kupić. Ogarnijcie dystans trochę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja kumam, że serwis ważniejszy... ale po co trąbić jak skutku z tego nie ma :wink: najpierw się reza, później trąbi :naughty: Skręciłeś gwinta coś niżej? :whistling::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta brak czasu, auto stoi już parę dni u tego mechanika więc nic nie zrobię.

@WhyMe? - trochę minę kupiłeś z fajnym kolorem ...

Zgodzę się :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...