Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie żałuje zakupu, bo nie dałem dużo za auto i liczyłem się z takim stanem. Mam nadzieję że auto zostanie w moich rękach i będę rezał ile tylko się da :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie dystans trochę!

powiedział najbardziej zdystansowany człowiek na forum :grin::grin::grin::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie dystans trochę!

powiedział najbardziej zdystansowany człowiek na forum :grin::grin::grin::polew::polew::polew:

A tam wypominasz :decayed:

---------- Post dopisany 19-06-2012 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 23:50 ----------

Dzisiaj auto odebrane od mechanika. Jedyna uwaga to dalej stukanie w silniku na które zabrakło czasu. Turbo już nie pierdzi, chodzi jak masełko. Od razu lepiej się jeździ i czuć że auto jedzie. Jutro mam zamiar jakiś filtr powietrza wrzucić i to na tyle by było. Mam również do zamontowania końcówkę ori 1.8T :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na prawdę delikatnie stuka. Jak odpaliłem na zimnym to cisza jak makiem zasiał znów przejechałem 20 km i znów było słychać stukanie, postał 2 minuty i się wyciszyło. Umówiłem się mechanikiem na kolejną wizytę ale na razie on nie ma czasu a ja wyjeżdżam. Prawdopodobnie auto zostanie w polsce więc będzie miał czas na zabawę, ale jest wszystko w dobrym kierunku bo jedną ważną rzecz naprawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej wymieniany 500 km temu. Koleś mi na początku powiedział że coś w katalizatorze lata, przepchał go i coś pomogło ale to nie to. Kolejnym kosztem remontu doszedł nowy alternator. Stary się posypał. Czytałem na różnych forach ale nie bardzo mi coś to pomogło, do silnika się nie wejdzie trzeba rozebrać i kawa na ladę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierz ciśnienie oleju, na zimnym i ciepłym, na wolnych i przy 3 tyś rpm, ale obstawiam szklanki, aaa i jaki olej zalałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej wymieniał mi mechanik i wlał Mobila, osobiście bym Motula wlał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej wymieniał mi mechanik i wlał Mobila, osobiście bym Motula wlał.

Lepkość itp. itd...

a zresztą, mechanik to na bank ogarnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki olej zapodałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tego mechanika bym nie był pewny bo tak ostatni raz auto dawałem :decayed: Teraz mam nowego który bez problemu wszystko ogarnął. Zastanawiam się nad zmianą jeszcze raz oleju. Jaki polecacie zapodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tego mechanika bym nie był pewny bo tak ostatni raz auto dawałem :decayed: Teraz mam nowego który bez problemu wszystko ogarnął. Zastanawiam się nad zmianą jeszcze raz oleju. Jaki polecacie zapodać?

ten z Biedry jest spoko, ale dla pewności zalej Kujawskim :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...