Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale dlaczego.....zalujesz zakupu?

Opublikowano

e tam... po mału do przodu, ogarniaj i będzie ameryka...mam nadzieje :naughty:

Opublikowano

Spartan..zjebales koledze humor a teraz go pocieszasz :polew:

Opublikowano

Drugi post był co do stanu technicznego :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Nie nie żałuje zakupu, bo nie dałem dużo za auto i liczyłem się z takim stanem. Mam nadzieję że auto zostanie w moich rękach i będę rezał ile tylko się da :decayed:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
Ogarnijcie dystans trochę!

powiedział najbardziej zdystansowany człowiek na forum :grin::grin::grin::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
Ogarnijcie dystans trochę!

powiedział najbardziej zdystansowany człowiek na forum :grin::grin::grin::polew::polew::polew:

A tam wypominasz :decayed:

---------- Post dopisany 19-06-2012 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 23:50 ----------

Dzisiaj auto odebrane od mechanika. Jedyna uwaga to dalej stukanie w silniku na które zabrakło czasu. Turbo już nie pierdzi, chodzi jak masełko. Od razu lepiej się jeździ i czuć że auto jedzie. Jutro mam zamiar jakiś filtr powietrza wrzucić i to na tyle by było. Mam również do zamontowania końcówkę ori 1.8T :whistling:

Opublikowano

Stuka Ci w silniku i ty tym jeździsz? Ja bym się bał! No chyba że lubisz metalowy deszcz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Teraz na prawdę delikatnie stuka. Jak odpaliłem na zimnym to cisza jak makiem zasiał znów przejechałem 20 km i znów było słychać stukanie, postał 2 minuty i się wyciszyło. Umówiłem się mechanikiem na kolejną wizytę ale na razie on nie ma czasu a ja wyjeżdżam. Prawdopodobnie auto zostanie w polsce więc będzie miał czas na zabawę, ale jest wszystko w dobrym kierunku bo jedną ważną rzecz naprawiłem.

Opublikowano

dolej oleju:polew:

Opublikowano

szklanka o szklanke :grin:

Opublikowano
  • Autor

Olej wymieniany 500 km temu. Koleś mi na początku powiedział że coś w katalizatorze lata, przepchał go i coś pomogło ale to nie to. Kolejnym kosztem remontu doszedł nowy alternator. Stary się posypał. Czytałem na różnych forach ale nie bardzo mi coś to pomogło, do silnika się nie wejdzie trzeba rozebrać i kawa na ladę :decayed:

Opublikowano

Zmierz ciśnienie oleju, na zimnym i ciepłym, na wolnych i przy 3 tyś rpm, ale obstawiam szklanki, aaa i jaki olej zalałeś?

Opublikowano
  • Autor

Olej wymieniał mi mechanik i wlał Mobila, osobiście bym Motula wlał.

Opublikowano
Olej wymieniał mi mechanik i wlał Mobila, osobiście bym Motula wlał.

Lepkość itp. itd...

a zresztą, mechanik to na bank ogarnie :wink:

Opublikowano

jaki olej zapodałeś ?

Opublikowano
  • Autor

Za tego mechanika bym nie był pewny bo tak ostatni raz auto dawałem :decayed: Teraz mam nowego który bez problemu wszystko ogarnął. Zastanawiam się nad zmianą jeszcze raz oleju. Jaki polecacie zapodać?

Opublikowano
Za tego mechanika bym nie był pewny bo tak ostatni raz auto dawałem :decayed: Teraz mam nowego który bez problemu wszystko ogarnął. Zastanawiam się nad zmianą jeszcze raz oleju. Jaki polecacie zapodać?

ten z Biedry jest spoko, ale dla pewności zalej Kujawskim :grin:

Opublikowano

też tak myślałem z pierwszego tłoczenia ale mnie ubiegłeś

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.