Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

No ale powiedźcie sami że to nie ma sensu. Przejazd tam i spowrotem to około 800 zł. Zjeżdżając 2 razy w miesiącu bym ocipiał. A tak koszta się zmniejszą, po za tym mam ochotnika który chce dorzucić do auta :naughty: A z czasem będą pieniądze na wyciągnięcie caddyka z szopy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale powiedźcie sami że to nie ma sensu. Przejazd tam i spowrotem to około 800 zł. Zjeżdżając 2 razy w miesiącu bym ocipiał. A tak koszta się zmniejszą, po za tym mam ochotnika który chce dorzucić do auta :naughty: A z czasem będą pieniądze na wyciągnięcie caddyka z szopy :kox:

za 800zl ile km robisz przy jakiej predkosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800 km mam do Polski. Za 400 zł w jedną stronę bez problemu. Ostatnio jak jechałem to zatankowałem 465 zł i jak przyjechałem na miejsce to komputer pokazywał na 150 km paliwa czyli nie ma źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800 km mam do Polski. Za 400 zł w jedną stronę bez problemu. Ostatnio jak jechałem to zatankowałem 465 zł i jak przyjechałem na miejsce to komputer pokazywał na 150 km paliwa czyli nie ma źle.
malo Ci pali jak na benzyne bo ja 1200km km mam do polski i leje 2 baki diesla i w pl musze dotankowac za 100pln i zostaje na jakie 50km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800 km mam do Polski. Za 400 zł w jedną stronę bez problemu. Ostatnio jak jechałem to zatankowałem 465 zł i jak przyjechałem na miejsce to komputer pokazywał na 150 km paliwa czyli nie ma źle.

Mało Ci pali:whistling:ja dieslem przy prędkościach 160-180km/h robię około 850-900km czyli płacę około 380zł więc naprawdę niskie spalanie masz w tej benzynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja latam miedzy 170-190 a nawet ponad 200 go gonie chyba ze leci na tempomacie 150km ale i tak malo pali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta, ale miasto + trochę szalenia to jak woda leci :decayed: W trasie jestem zadowolony nawet. Czytałem co do mojego stukania w silniku to wychodziło by na hydropopychacze. Możliwe czy raczej nie? Ewentualny koszt wymiany itd. Jak się tanio uda to zrobić, to wrzucam gaz i koła i zostaje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta, ale miasto + trochę szalenia to jak woda leci :decayed: W trasie jestem zadowolony nawet. Czytałem co do mojego stukania w silniku to wychodziło by na hydropopychacze. Możliwe czy raczej nie? Ewentualny koszt wymiany itd. Jak się tanio uda to zrobić, to wrzucam gaz i koła i zostaje auto.

Ale ty jesteś zmienny :facepalm: Gdybym Cię nie znał ze spota to bym pomyślał, że kobieta :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie małe spalanie bo jeździ jak pipka do 100km/h i w dodatku za Tirami:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam po raz enty, sprawdź CIŚNIENIE OLEJU

Po co łatwo jak ciężko też idzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam po raz enty, sprawdź CIŚNIENIE OLEJU

Po co łatwo jak ciężko też idzie:wink:

No właśnie to widzę, ciężko podjechać do mechanika i podpiąć przyrząd pomiarowy, lepiej jest wymienić pół głowicy i płakać potem że to 1.8T dalej się sypie :facepalm:

A założę się że smok pompy oleju jest zayebany, olej do bani i masz babo placek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucuś spokojnie :decayed: Przyjadę do PL od razu odstawię do dobrego mechanika i zobaczymy co jest grane. Pod komputer jak podpinałem żadnych błędów nie wykazywało. Też coś właśnie czytałem że to wina ciśnienia oleju może być. Przy okazji wymienię olej na motula. I tak na pewno do października będę jeździł a co dalej to czas pokażę. Tymczasem dziwki, konserwy i muzyka bez przerwy. Ahoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem dziwki, konserwy i muzyka bez przerwy. Ahoj

No jasne lepiej kasę rozwalić zamiast auto do ładu doprowadzić:facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem dziwki, konserwy i muzyka bez przerwy. Ahoj

No jasne lepiej kasę rozwalić zamiast auto do ładu doprowadzić:facepalm::facepalm::facepalm:

Ma hajs to musi sobie ulżyć za wszystkie czasy w szwabiarni:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem dziwki, konserwy i muzyka bez przerwy. Ahoj

No jasne lepiej kasę rozwalić zamiast auto do ładu doprowadzić:facepalm::facepalm::facepalm:

taak dziwki, konserwy, muzyka i szczur w pokoju:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...