Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

no autko masakra bity przód to pewne na pierwszy szczał potem zawieszenie stan opłakany,strasznie się tłukło ( 1 czy 2 wahacze chciał dać i zadowolony ), coś nie równo silnik chodził i świsty były, słabo jechało jako na 1.8T a już jeździłem troszkę takimi, lakier do poprawki środek zaniedbany brak radia, fis wypalony, ogólnie 400 km w jedną stronę napaliłem się bo zdjęcia fajne a jak zobaczyłem ten plac gościa to h*j mnie trafił masakra autko ujebane całe w gównie tona kurzu ledwo odpalił, 5 minut z jazdą oddałem kluczyki a gościu mówi mi że może bym za 7000 zł bym kupił a ja do niego że jak bym miał lawete to za 5000 zł bo bał bym sie jechać autem przez pół polski na prawdę w h*ja mnie zrobił ze duże zainteresowanie że jak nie przyjadę to pójdzie a potem jak to wszystko zobaczyłem to się zgasiłem :naughty: ale widzę że już jakoś wygląda dużo robiłeś mechanicznych rzeczy przy nim jestem ciekawy i zaile kupiłeś ???

Przyjechałem autko umyte i wycackane w miarę. No nie powiem bo raczej auto nie zadbane było, na dzień dobry poszła do wymiany turbina, stara była pęknięta w pół i luzy miała. Rozrząd sam się prosił na wymianę, do tego oleje i filtry. Kolejnym krokiem był napinacz z łańcuchem. Wpadły nowe świece a takie tam drobiazgi. Trochę wpadłem ale napalonemu na auto nie wytłumaczysz. Gość do tego oszukał mnie na ubezpieczeniu, kupiłem u niego ubezpieczenie za 150 zł, dał mi kwitek. Po miesiącu dostałem telefon z liberty direct że muszę zapłacić 119 zł za ubezpieczenie. Dzwoniłem do niego wypierał się itd. Bity i malowany z każdej strony to nawet nie mówię, jak zmieniałem lampy na polify, to stare lampy od spodu uwalone na niebiesko, czyli ktoś szybko pomalował i poskładał. Klima nie działała co się okazało, i zawieszenie wywalone. Faktycznie dał 3 wahacze co się okazało nie te były do wymiany. Wymieniłem te które były najbardziej uszkodzone i od jakiegoś czasu znowu wali. Wtopa z autem ale jakoś doprowadziłem to do stanu. Chciałem zaoszczędzić na aucie i tak wyszło że włożyłem drugie tyle co kupno. Nigdy nie kupię już auta od handlarza tym bardziej w gubinie :whistling:

Samo zycie :wink: , po fotach widac ze autko trafilo w dobre rece :decayed:. Moj tez byl od handlarza i troche sie wsadzilo ale nie zaluje. Wiem co mam i czym sie poruszam. Nie oszukujmy sie, kupujac autko kilkunastoletnie zawsze trzeba sie liczyc z tym ze bedzie trzeba w nim grzebac i w pewnym sensie o to chodzi :wink:

pzdr

No dzięki kolego i również miliona kilometrów życzę.

Po dzisiejszym spocie chłopaki dali do myślenia żebym zostawił audika i go zrobił. Sam nie wiem co mam dalej robić, ten tydzień trochę zawalony więc od przyszłego będziemy działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie wsadziłeś już sporo pracy i serca troszkę nerwów ale ogólnie to podziwiam za wytrwałość zostaw autko i dopieść a na pewno nie pożałujesz :naughty: ja w końcu kupiłem 2.8 z małym wyciekiem ale sprawa poszła jedynie o uszczelkę autko lekko puknięte w zderzak, błotnik i drzwi, ale gościu powiedział nie ściemnił a też autko przez komis hehe :naughty: wiadomo teraz tarcze wymieniłem bo były tragiczne zero hamowania i powoli mody idą jakoś bestia powoli powoli wygląda i to cieszy :naughty:

będę obserwował twoje poczynania szerokości i oby jak najmniej awarii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiedział klient?

to już ktoś był?:decayed:

Rano jak dzwonił powiedział że jak jego ojciec skończy prędzej pracę to przyjedzie dzisiaj a jak nie to jutro. Zadzwonił o 16 że przyjedzie jutro :decayed: Wsadzę na szybko pipercrossa, jak usłyszy te turbo to.. :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiedział klient?

to już ktoś był?:decayed:

Rano jak dzwonił powiedział że jak jego ojciec skończy prędzej pracę to przyjedzie dzisiaj a jak nie to jutro. Zadzwonił o 16 że przyjedzie jutro :decayed: Wsadzę na szybko pipercrossa, jak usłyszy te turbo to.. :grin::grin:

łeee to jak przyjedzie z młodym to go przewieź od ronda do ronda i będzie brał:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem wszystko na spokojnie, wiem że po raz kolejny wymyślam i wg ale audi zostaje ze mną. Dzisiaj jadę odebrać felgi a resztę zaczynam rzeźbić na nowy tydzień. Będzie wielkie rezanie i to ostateczna decyzja :kox:

http://a4-klub.pl/kupie-23/potrzebuje-pare-rzeczy-248889/#post3079920 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rolete, nie czarną ale jak dobrze pogadasz to pomyślimy za to nad cena, całą wiązkę audio też mam, nie wiem z jakiego auta dokładnie ale powinna pasować, tylko że w zestawie ze skrzynką nokii oddzielnie nie sprzedam

Wysłano z HTC EVO 3D X515m z użyciem Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3:

Sami gadaliście żeby zostawić :decayed: Przyszły tydzień robimy program i zamykamy wszystko gazem BRC :jerk:

Mam rolete, nie czarną ale jak dobrze pogadasz to pomyślimy za to nad cena, całą wiązkę audio też mam, nie wiem z jakiego auta dokładnie ale powinna pasować, tylko że w zestawie ze skrzynką nokii oddzielnie nie sprzedam

Wysłano z HTC EVO 3D X515m z użyciem Tapatalk

Pokaż jak to wygląda, pisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3:

Sami gadaliście żeby zostawić :decayed: Przyszły tydzień robimy program i zamykamy wszystko gazem BRC :jerk:

Mam rolete, nie czarną ale jak dobrze pogadasz to pomyślimy za to nad cena, całą wiązkę audio też mam, nie wiem z jakiego auta dokładnie ale powinna pasować, tylko że w zestawie ze skrzynką nokii oddzielnie nie sprzedam

Wysłano z HTC EVO 3D X515m z użyciem Tapatalk

Pokaż jak to wygląda, pisz na pw

po co brc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3:

Sami gadaliście żeby zostawić :decayed: Przyszły tydzień robimy program i zamykamy wszystko gazem BRC :jerk:

Mam rolete, nie czarną ale jak dobrze pogadasz to pomyślimy za to nad cena, całą wiązkę audio też mam, nie wiem z jakiego auta dokładnie ale powinna pasować, tylko że w zestawie ze skrzynką nokii oddzielnie nie sprzedam

Wysłano z HTC EVO 3D X515m z użyciem Tapatalk

Pokaż jak to wygląda, pisz na pw

po co brc?

Nie rozumiem twojego zapytania. Po to żeby zmniejszyć koszty podróży. Chyba że chodzi ci o instalację :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak o instalację, czemu brc? a nie stag 300? śmigam na stagu i nic się nie dzieje, gdzie będziesz chciał montować instalację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleee nie quattro, ja bym sprzedał słaba baza do modow :facepalm::decayed:

Kłatro się dorobi :decayed::decayed:

tak o instalację, czemu brc? a nie stag 300? śmigam na stagu i nic się nie dzieje, gdzie będziesz chciał montować instalację?

Nie wiem jeszcze gdzie. Polecasz coś? Ile taka instalacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty program za tydzien robisz?

Nie wiem jeszcze gdzie. A co polecasz? Myślałem nad Ecu, Digitun albo Dynosoft :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleee nie quattro, ja bym sprzedał słaba baza do modow :facepalm::decayed:

Kłatro się dorobi :decayed::decayed:

tak o instalację, czemu brc? a nie stag 300? śmigam na stagu i nic się nie dzieje, gdzie będziesz chciał montować instalację?

Nie wiem jeszcze gdzie. Polecasz coś? Ile taka instalacja?

ja w Koszęcinie zakładałem, nie wiem jaki koszt do 1,8T, pewnie około 2200:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleee nie quattro, ja bym sprzedał słaba baza do modow :facepalm::decayed:

Kłatro się dorobi :decayed::decayed:

tak o instalację, czemu brc? a nie stag 300? śmigam na stagu i nic się nie dzieje, gdzie będziesz chciał montować instalację?

Nie wiem jeszcze gdzie. Polecasz coś? Ile taka instalacja?

ja w Koszęcinie zakładałem, nie wiem jaki koszt do 1,8T, pewnie około 2200:wink:

Tomaszu a orientujesz sie ile moze kosztowac nowa instalacja stag 300 do 2.8 V6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleee nie quattro, ja bym sprzedał słaba baza do modow :facepalm::decayed:

Kłatro się dorobi :decayed::decayed:

tak o instalację, czemu brc? a nie stag 300? śmigam na stagu i nic się nie dzieje, gdzie będziesz chciał montować instalację?

Nie wiem jeszcze gdzie. Polecasz coś? Ile taka instalacja?

ja w Koszęcinie zakładałem, nie wiem jaki koszt do 1,8T, pewnie około 2200:wink:

Tomaszu a orientujesz sie ile moze kosztowac nowa instalacja stag 300 do 2.8 V6 ?

pewnie nie wiele więcej niż 2600-2800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...