Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

dej mu na zimnym :grin:

Silnik zagrzany tylko wskazówka coś szwankuje i raz działa i raz nie działa.

czujnik wody masz yebniety

Ile takie coś kosztuje i jak z wymianą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ori, koszt ok 130 zł z oringiem

wymiana tylko na zimny silnik 20 sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brać nowego ori? Czy jakąś używkę? Zaraz to zamówię i będę miał z głowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nowy i tylko ori

podróbka, uzywka pochodzi dzien dwa i zdechnie

ale z tego co pamietam to krótko po tym jak kupiłeś auto

to Ci o tym pisałem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy o tym jakieś 1-2 miesiące temu jak byłem w de jeszcze. Bo tam mi to się stało pierwszy raz. Ale dziękuję za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz nigdy takich części używanych, Mefju, kurrrwa mać... :facepalm: W pałe Ci przyleje w tym Lubliniecu :naughty: niedość, że z kreski dostaniesz, z rolki też Cie zjem, to jeszcze w łeb przyleje :polew: zdróweczko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz nigdy takich części używanych, Mefju, kurrrwa mać... :facepalm: W pałe Ci przyleje w tym Lubliniecu :naughty: niedość, że z kreski dostaniesz, z rolki też Cie zjem, to jeszcze w łeb przyleje :polew: zdróweczko!

Karol :polew::polew: Miałeś nie pić :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz nigdy takich części używanych, Mefju, kurrrwa mać... :facepalm: W pałe Ci przyleje w tym Lubliniecu :naughty: niedość, że z kreski dostaniesz, z rolki też Cie zjem, to jeszcze w łeb przyleje :polew: zdróweczko!

Karol :polew::polew: Miałeś nie pić :przebiegly:

Wiem wieeem....... Nie pteyaj, szwagier to taki chop, że z nim trzeba..... Razem nawzajem się wykańczamy :polew: ale dziisaj jeszcze raz panowie przy 3 Jacku... ZDRÓWECZKO :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz nigdy takich części używanych, Mefju, kurrrwa mać... :facepalm: W pałe Ci przyleje w tym Lubliniecu :naughty: niedość, że z kreski dostaniesz, z rolki też Cie zjem, to jeszcze w łeb przyleje :polew: zdróweczko!

Karol :polew::polew: Miałeś nie pić :przebiegly:

Wiem wieeem....... Nie pteyaj, szwagier to taki chop, że z nim trzeba..... Razem nawzajem się wykańczamy :polew: ale dziisaj jeszcze raz panowie przy 3 Jacku... ZDRÓWECZKO :decayed:

Jak literki się dublują to widzę że dobrego szfagra masz :decayed: Twoje zdrówko Kałrol :jerk:

---------- Post dopisany 28-11-2012 at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2012 at 02:01 ----------

Przyszedł czas na rezanie środka. Mianowicie 2DIN z radiem Symphony 2, podświetlane kratki nawiewów oraz licznik poliftowy FIS biały. Do tego wszystkiego czeka mnie wymiana całej instalacji audi. Stara instalacja się spaliła bez większych szkód. Czeka mnie sporo pracy i nerwów, muszę całą wykładzinę rwać żeby pociągnąć kable. Do tego całą nową instalację pod głośniki i ori tubę. Kolejnym krokiem jest wygłuszenie drzwi, bo jak na razie przy większych prędkościach jest tornado w aucie. Po skończonych pracach obszycie kierownicy i pakiet LED. A tutaj wstępne foto prac, jednym słowem yebana w hui :facepalm:

38852572.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym to podpalił i uciekał:polew:

podziwiam samozaparcia:wink:

:polew::polew::polew:

:nabijasie: Chłopie współczuję Ci, ja też w tym roku rwałem wykładzinę, tylko, że w prawie 40 stopniowym upale, ale tylko dlatego, że chciałem mieć czarną... :facepalm: iPhone mi wyświetlił komunikat, żebym go schłodził, by uniknąć uszkodzenia czy coś takiego, wtedy wiedziałem, od czego służy rów na d*pie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zrobię to wreszcie będę mógł posłuchać normalnie muzyki bo od kupna auta jeszcze nie miałem takiej okazji :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Why, dasz radę :naughty: Masz chociaż jakiś ciepły garaż do takich modów?

Tak robię u kolegi w sporym garażu. Sporo narzędzi także niczego nie brakuje :wink:

Okleilbyś to drewno przy okazji:whistling:

Dorwałem DIN w drewnie także drewno na razie zostaje. Z czasem się pomyśli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany myślałem żeby odmalować felgi na setup zimowy. Macie pomysł na jaki kolor żeby to wyglądało jakoś? :eusathink:

A tu ze spotu mikołajkowego :wink:

DSC08632.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona stwierdziła, że w avatarze nawet jakoś ten kolor się prezentuje, ale na zdjęciu już totalna kutasówa :nabijasie::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...