Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobre i mocne hehe :wink:

obszywałem u niego i wszystko wyszło w pytkę :wink:

Opublikowano
Łajmi, powiedz o swoim problemie komuś, może da się jeszcze coś poradzić :grin:

Wiem wiem, przepraszam za zamieszanie :facepalm::decayed:

Wyszukać Ci pokutę czy sam się ubiczujesz na to konto ? :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor
Łajmi, powiedz o swoim problemie komuś, może da się jeszcze coś poradzić :grin:

Wiem wiem, przepraszam za zamieszanie :facepalm::decayed:

Wyszukać Ci pokutę czy sam się ubiczujesz na to konto ? :decayed::grin:

Za karę 50 pompek zrobię :decayed:

Opublikowano

w postaci polskich dukatów:polew:

Opublikowano

Za karę 50 pompek zrobię :decayed:

na jedną rękę z workiem cementu na plecach :grin:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed:
Opublikowano

z kajem wina piją przy rezaniu i takie skutki :polew:

Opublikowano
  • Autor
z kajem wina piją przy rezaniu i takie skutki :polew:

Nic nie piliśmy :przebiegly:

Opublikowano

Dobrą masz suczkę :wink: lakier miazga :shock3::slina:

Opublikowano

Fajny Avancik :) Na flatach jest pięknie ,zagoszczą takie ?

Opublikowano
  • Autor
Fajny Avancik :) Na flatach jest pięknie ,zagoszczą takie ?

RS6 zostają :decayed:

Opublikowano
Fajny Avancik :) Na flatach jest pięknie ,zagoszczą takie ?

RS6 zostają :decayed:

:facepalm: flaty bieri

Opublikowano
Fajny Avancik :) Na flatach jest pięknie ,zagoszczą takie ?

RS6 zostają :decayed:

gut czojs :good:

Opublikowano
  • Autor
Fajny Avancik :) Na flatach jest pięknie ,zagoszczą takie ?

RS6 zostają :decayed:

gut czojs :good:

Pierdziele. RSami się nawet nie nacieszyłem. Przejechałem na nich 10 KM od Pumy :cry: dlatego RSy zostają a na sezon w moc się pobawimy :naughty:

Opublikowano

moim zdaniem wzór RS6 jest ponadczasowy, jestem ciekaw jakby wyglądał na A5. a dodatkowo to mega pancerne felgi, trzeba być wyjątkowo zdolnym żeby je rozwalić :decayed:

Opublikowano
  • Autor
moim zdaniem wzór RS6 jest ponadczasowy, jestem ciekaw jakby wyglądał na A5. a dodatkowo to mega pancerne felgi, trzeba być wyjątkowo zdolnym żeby je rozwalić :decayed:

Tym bardziej nigdy nie jeździłem na glebie i kole 18tce :decayed: Jestem ciekawy jak by to koło wyglądało na air ride? :naughty:

Opublikowano
dodatkowo to mega pancerne felgi, trzeba być wyjątkowo zdolnym żeby je rozwalić :decayed:

i do tego najcięższe felgi jakie znam, komplet z oponami waży prawie pół tony:decayed:

Opublikowano
dodatkowo to mega pancerne felgi, trzeba być wyjątkowo zdolnym żeby je rozwalić :decayed:

i do tego najcięższe felgi jakie znam, komplet z oponami waży prawie pół tony:decayed:

Moje flaty z oponami 92kg :decayed:

Opublikowano
dodatkowo to mega pancerne felgi, trzeba być wyjątkowo zdolnym żeby je rozwalić :decayed:

i do tego najcięższe felgi jakie znam, komplet z oponami waży prawie pół tony:decayed:

ciężkie, ciężkie.. ale da się przeżyć. BBS Speedline, takie jak miał Topor są cięższe :wink:

Opublikowano

Pod względem wagowym nie jest źle :wink: A wytrzymałe są, to trzeba przyznać:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.