[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

WhyMe?

z d*py jak każdy fabryczny kredens:naughty: concert CD lepszy w odsłuchu:wink:

czyli, jeśli zależy mi na dźwięku nie pchać sie w ori 2din? czy rns 2 ogarnia temat?

Miałem concert poszedłem w RNS-D - niby tam troszkę lepiej, ale średnio, po przejściu na RNS-E BOSE mi nie wytrzymuje i głośniki zaczynają padać. Najpierw sub powiedział ciao ragazzi, a teraz przedni lewy w drzwiach zaczyna popierdywać przy niższych głośnościach.

Dokładnie tak :decayed:

z d*py jak każdy fabryczny kredens:naughty: concert CD lepszy w odsłuchu:wink:

Jak chcesz pograć to nie na symphony :wink:

Mefju, k**wa, w łeb Ci jebne jak przed wyjazdem nie ustawisz świateł.

lepień końcówkę, to będzie bardziej skuteczne :grin:

Mefju, k**wa, w łeb Ci jebne jak przed wyjazdem nie ustawisz świateł.

Pojadę przez twoją wieś i będę świecił po domach :kox:

z d*py jak każdy fabryczny kredens:naughty: concert CD lepszy w odsłuchu:wink:

mam dość rozbudowany wzmacniacz, przy RNS-E powinno elegancko hulać, tylko cenowo troche nie osiągalne :facepalm:

z d*py jak każdy fabryczny kredens:naughty: concert CD lepszy w odsłuchu:wink:

Za 2 koła swoje oddam :decayed:

z d*py jak każdy fabryczny kredens:naughty: concert CD lepszy w odsłuchu:wink:

Za 2 koła swoje oddam :decayed:

jakbym miał 2k to bym się budował :polew: sprzęcik niczego sobie, ale wolalbym wydac te pieniądze na swapa:wink: narazie zostane przy moim pionierze, dość ładnie gra, ale nie pasuje ni dudu do środka :decayed:

Mi tak samo na razie starczy to co mam :wink: Przez 8 miesięcy nie miałem nic więc teraz i to cieszy :decayed:

a co wleci w to miejsce?

To zbieraj hajs i bierz moje RNS-E

No właśnie zastanawiał bym się nad jakąś jednostką typu co ma kowi. Żeby zapas był pod ewentualną zmianę nagłośnienia :wink:

a co wleci w to miejsce?

concert kaseciak :dziura:

Ja u siebie zaślepke zrobiłem z plastikowego szkiełka po starym podświetleniu szafek w kuchni, spiłowałem na gładko dolną część pomalowałem na czarno i przykleiłem klejem do metalu. Trzyma już 2 zimę.

Nie przecieka? Moja zaślepka wygląda mniej więcej jak na zdjęciu poniżej. Idealnie zaskakuje a żeby mieć pewność że nie wypadnie to klejem na gorąco z drugiej strony zawalone jest i nie ma prawa wypaść :wink:

Jest ok. Nawet raz skrobaczką dostała i ku memu zdumieniu nie oderwało jej.

:wink:

dsc9401x.jpg

dsc9409.jpg

dsc9417d.jpg

dsc9426t.jpg

dsc9427t.jpg

dsc9440u.jpg

dsc9446u.jpg

dsc9454.jpg

dsc9505p.jpg

Na dniach nowe gumy na tłumik bo stare obwisły i zmiana oleju na Motul 5W30 :wink:

gdzie z tym śniegiem panie do środka, a gdzie gumofilce? :facepalm::facepalm::decayed:

FIS`a ogarnij bo krzyczy :decayed:

Dywaniki wywaliłem i czekam na gumowe :decayed: Jak pomyślę o tym FISie to mi się odechciewa :facepalm::decayed:

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.