Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
NAJPIERW GLEBA I KOŁO ! :decayed:

Wszystko jest :wink: Jak oceniacie te lampy?

Gdzie? :D:D

Lampy mi obojętne są :)

Opublikowano
  • Autor

Koła leżą w garażu i czekają na sezon. Teraz chodzi mi o lampy tylko nie dostałem żadnej konkretnej odpowiedzi :whistling:

Opublikowano
sporo tych czerwonych lampek się robi na najbliższy sezon :whistling:

Junior trzeba bedzie koncepcje zmienić, jak tak dalej pójdzie :grin:

Opublikowano
sporo tych czerwonych lampek się robi na najbliższy sezon :whistling:

Junior trzeba bedzie koncepcje zmienić, jak tak dalej pójdzie :grin:

nie ma ciekawych opcji na przeróbkę poliftów poza oklejeniem na czerwono wsteka :decayed: ja na początku miałem u siebie całą lampę na czarno oklejoną z wyciętym wstecznym, tak jak na poniższym VT:

133.jpg

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Jestem ciekawy jak to na żywo będzie wyglądać. Bo prawdopodobnie uda mi się takie lampy ogarnąć ale ori USA :kox:

Opublikowano

było takie coś jak ori lampy USA na tył do Avanta (fabrycznie całe czerwone)? nie wydaje mi się :wink:

Opublikowano
  • Autor
było takie coś jak ori lampy USA na tył do Avanta (fabrycznie całe czerwone)? nie wydaje mi się :wink:

Kaju ma takie ale z przedlifta :wink:

Opublikowano
było takie coś jak ori lampy USA na tył do Avanta (fabrycznie całe czerwone)? nie wydaje mi się :wink:

Kaju ma takie ale z przedlifta :wink:

ale nie są całe czerwone fabrycznie, na pierwszy rzut oka niczym się nie różnią od eu

Opublikowano
  • Autor
było takie coś jak ori lampy USA na tył do Avanta (fabrycznie całe czerwone)? nie wydaje mi się :wink:

Kaju ma takie ale z przedlifta :wink:

ale nie są całe czerwone fabrycznie, na pierwszy rzut oka niczym się nie różnią od eu

No właśnie on ma chyba ori :decayed:

Opublikowano
sporo tych czerwonych lampek się robi na najbliższy sezon :whistling:

Junior trzeba bedzie koncepcje zmienić, jak tak dalej pójdzie :grin:

nie ma ciekawych opcji na przeróbkę poliftów poza oklejeniem na czerwono wsteka :decayed:

Mnie sie podoba koncepcja vw polo 99-01. Kilka cienkich czerwonych pasków na wtecznym, ale nie przepuszczajacych światła z lampy. Lampa jest dzięki temu praktycznie czerwona, a wsteczny świeci biało.

VW_Polo_III_2._Facelift_rear.JPG

Opublikowano

konkretne masz to autko z totalnego przed lifta jest 100% polift :)

Opublikowano
  • Autor

Bruno dobrze kombinujesz :naughty:

konkretne masz to autko z totalnego przed lifta jest 100% polift :)

Do polifta to wiele brakuje :naughty:

Opublikowano

Ja mam ori USA ale przedlifty. Poliftów szukałem, odpuściłem temat, z czarnym autem przedlifty dobrze się mienią :wink: a teraz są w LEDach :decayed:

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

było takie coś jak ori lampy USA na tył do Avanta (fabrycznie całe czerwone)? nie wydaje mi się :wink:

Kaju ma takie ale z przedlifta :wink:

ale nie są całe czerwone fabrycznie, na pierwszy rzut oka niczym się nie różnią od eu

Różnią. W pozycji masz z boku kwadracik jako obrys dodatkowo, czego nie ma w europejczykach, a no i EU mają h*jowy różowy kierunek a ja mam czerwony

Opublikowano
  • Autor

No tak jak myślałem. Karol jak ci się to widzi?

Opublikowano
sporo tych czerwonych lampek się robi na najbliższy sezon :whistling:

Junior trzeba bedzie koncepcje zmienić, jak tak dalej pójdzie :grin:

nie ma ciekawych opcji na przeróbkę poliftów poza oklejeniem na czerwono wsteka :decayed:

Mnie sie podoba koncepcja vw polo 99-01. Kilka cienkich czerwonych pasków na wtecznym, ale nie przepuszczajacych światła z lampy. Lampa jest dzięki temu praktycznie czerwona, a wsteczny świeci biało.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d0/VW_Polo_III_2._Facelift_rear.JPG

curva Polo mojej ŻOnki identyko:shock3::decayed:

Opublikowano

Różnią. W pozycji masz z boku kwadracik jako obrys dodatkowo, czego nie ma w europejczykach, a no i EU mają h*jowy różowy kierunek a ja mam czerwony

Taaaaakie buty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie jestem na etapie zakupu dystansów. Na tył 15mm a na przód 10mm. Takie coś będzie dobre?

DYSTANSE 15MM AUDI, MERCEDES 66,5mm 5X112 + ŚRUBY (3031800923) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Problem z tym że 10mm jest ciężko cokolwiek na allegro znaleźć. Gdzie takowe dostanę?

Opublikowano

Te z linka nie pasują:wink:

Opublikowano
Te z linka nie pasują:wink:

+1. Centrujący musisz mieć 57,1mm bodajże.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.