Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mam lepszy pomysł:naughty:Opie.dol mi te 235 a znajdz sobie inne:decayed:

Pw. :decayed:

Jutro wrzucę tak jak mówicie te 225 na tył i zobaczymy czy będzie dobrze. I zaraz kupię 215 na przód i jedziemy na dół :wink:

no grubo widzę hehe :P

Opublikowano

No Panie :whistling::naughty: Grubo, kuwa gruuubo :kox:

Opublikowano
Na tył załóż opony które masz teraz z przodu, a na przód kup 215:wink:

Piękne koło:kox:

+1

+100

co do samego koła - 8 tysięcy razy lepsze od tego RSa wg mnie :decayed:

Opublikowano

Ciekawe jak długo tak pojeździ :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na Niemcy będę na 15 tkach leciał :polew::polew:

Opublikowano

szkoda, że prędzej nie gadałeś, miałem spoko toyo r888 do opitolenia, teraz została mi zima z prosiaka-18' kumho. mam jeszcze continentale ale 295 to raczej Ci nie wlezie

Opublikowano
szkoda, że prędzej nie gadałeś, miałem spoko toyo r888 do opitolenia, teraz została mi zima z prosiaka-18' kumho. mam jeszcze continentale ale 295 to raczej Ci nie wlezie

Tak rzeczywiście ta opona by sie nadawała do jazdy na codzień

Opublikowano
  • Autor

W piątek będzie przekładka opon, a w między czasie wymieniam przednią szybę aby odzyskać dowód rejestracyjny :whistling:

Opublikowano
szkoda, że prędzej nie gadałeś, miałem spoko toyo r888 do opitolenia, teraz została mi zima z prosiaka-18' kumho. mam jeszcze continentale ale 295 to raczej Ci nie wlezie

Tak rzeczywiście ta opona by sie nadawała do jazdy na codzień

rozumiem ,że jeździłes

Opublikowano
W piątek będzie przekładka opon, a w między czasie wymieniam przednią szybę aby odzyskać dowód rejestracyjny :whistling:

szybko się zabierasz... :whistling:

Opublikowano
W piątek będzie przekładka opon, a w między czasie wymieniam przednią szybę aby odzyskać dowód rejestracyjny :whistling:

ile za szybę płacisz? też muszę wymienić :facepalm:

Opublikowano

Ma ode mnie, jak chcesz to mam jeszcze jedną :decayed:

Opublikowano
  • Autor
W piątek będzie przekładka opon, a w między czasie wymieniam przednią szybę aby odzyskać dowód rejestracyjny :whistling:

ile za szybę płacisz? też muszę wymienić :facepalm:

Duds mi za stówkę sprzedał szybę a wymiana też za stówkę :decayed:

Opublikowano
Ma ode mnie, jak chcesz to mam jeszcze jedną :decayed:

jak to z wysyłką się ma? jak widzę jak znajomi którzy pracują w kurierach traktują paczki to mnie krew zalewa :facepalm:

Opublikowano

Wiesz, można ubezpieczyć na 300 złotych to się jeszcze zarobi jak coś :grin: Wszystko można, ale trochę problem :wink: Nie masz kogoś kto lata w moje strony?

Opublikowano
szkoda, że prędzej nie gadałeś, miałem spoko toyo r888 do opitolenia, teraz została mi zima z prosiaka-18' kumho. mam jeszcze continentale ale 295 to raczej Ci nie wlezie

Tak rzeczywiście ta opona by sie nadawała do jazdy na codzień

rozumiem ,że jeździłes

Jak najbardziej.:wink:

Opublikowano

Przy srogiej glebie pozamiata :)

Opublikowano

No więc tak. Dzisiaj byłem mierzyć koła które mam na oku na ten sezon, RSy którymi się nie nacieszyłem pójdą na sprzedaż a wejdą oto takie cuda jak niżej.

Przód 8,5 J

Opona 225/35/19

Tył 10 J

Opona 255/35/19

http://img832.imageshack.us/img832/700/81548927.jpg

http://img405.imageshack.us/img405/1985/60248009.jpg

http://img716.imageshack.us/img716/862/32788820.jpg

http://img805.imageshack.us/img805/6638/25682559.jpg

http://img69.imageshack.us/img69/6178/41749675.jpg

http://img856.imageshack.us/img856/4999/52674025.jpg

I teraz problem jaki jest. Opona z tyłu jest za szeroka, sporo wystaje i do tego obciera o sprężynę z gwintu. Dlatego muszę coś mądrego wymyślić aby było dobrze. Mam 2 pomysły. Pierwszy to zmiana opon tylnych na 235 bo takie mam akurat, czy w tym momencie przestanie obcierać? A druga to, jak gwint trochę podciągnę na dół to wtedy sprężyna na nim pójdzie do góry i czy jest szansa aby się minął z oponą? W sensie że sprężyna będzie wyżej jak opona. Co panowie polecacie w takiej sytuacji? Do jutra muszę coś wymyślić także proszę o pomoc :wink:

byłem ciekaw jak długo czasu ci zajmie abyś wkońcu to stwierdził:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.