Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podlokietnik


gawel1999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam prosbe zeby ktos doradzil czy oplaca sie kupic taki podlokietnik http://allegro.pl/podlokietnik-dedykowany-vw-passat-b5-audi-a4-i2208415807.html. Jesli ktos ma taki prosze o opinie czy oplaca sie go kupic , czy szukac orginalu. Wiem ze sa tematy o podlokietnikach ale juz z troche starymi datami dlatego chcialem troche uaktualnic temat. z gory dziekuje i pozdrawiam posiadaczy a4 :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no co ty stary to wygląda jak wyrwane z matiza

kup używkę ori. właśnie sprzedałem za 100 z tunelem

ale mnóstwo jest tego na forum popytaj - krycha, daroo i wielu innych popytaj a napewno bedziesz bardziej zadowolony z uzywki ori niz z takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prosbe zeby ktos doradzil czy oplaca sie kupic taki podlokietnik http://allegro.pl/podlokietnik-dedykowany-vw-passat-b5-audi-a4-i2208415807.html. Jesli ktos ma taki prosze o opinie czy oplaca sie go kupic , czy szukac orginalu. Wiem ze sa tematy o podlokietnikach ale juz z troche starymi datami dlatego chcialem troche uaktualnic temat. z gory dziekuje i pozdrawiam posiadaczy a4 :))

Chyba nie piszesz poważnie że chcesz to badziewie wsadzić do swojej Audicy :shock3: Kup używke, żeby tylko kolor plastiku był taki sam i zawiasy nie były pourywane. Nawet jeśli tapicerka nie będzie pasować to można kupić materiał i obić w kolorze jaki masz w aucie u każdego tapicera. Ja dokładnie tak zrobiłem i kosztowało mnie to jakieś 200 PLN (150 podłokietnik, 30 materiał, flacha tapicerowi, troche swojego czasu). Efekt niewymierny finansowo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje koledzy, w sumie to macie racje kupie jakas uzywke poczekam na dobra cene. U sumie najwazniejsze ze wiem za ten co pokazalem jest kiepskiej jakosci.jeszcze raz dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany ori posłuży i posłuży, a do tego wygląda przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem zamontowałem ori,sam wykroiłem w starym otwór. reszta pasuje jak ulał :P poza tym jest od drugiej strony jak wyciąć. podobnie jest w podświetleniem w tylnych słupkach :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając Allegro natknąłem się na ogłoszenie sprzedaży pewnej A4 i to co zobaczyłem na zdjęciu tak mnie zaintrygowało że postanowiłem je Wam pokazać ku przestrodze :facepalm: błagam, nie róbcie tego w domu :facepalm:

3724098.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie można powiedzieć że dywaniki pasują do podłokietnika :grin: Wieś tańczy i śpiewa jak to mówią :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...