Skocz do zawartości
IGNOROWANY

uszczelka na przepustnice


Andrzej07

Rekomendowane odpowiedzi

kod silnika:ARM 1,6 74kw 1999 a4 sedan

Witam.Orientuje się ktoś może gdzie moge kupić uszczelne na przepustnice która wchodzi na róre biegnaca od filtra powietrza?Dziś bylem w salonie VW w Irlandi i serwisant powiedział ze takowej nie ma:/a z czego wiem jest tam ta uszczelka bo mialem ją w poprzednim autku.Poprosze o nr czesci jak ktoś by miał.Czy może ewentualnie można zastapić to silikonem do wysokich temp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, że tak przeklne......

może podasz przynajmniej oznaczenie silnika ?????

potrzebujesz dostac dokłądne dane ale nie dajesz nawet podstawowej informacji na temat auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od konkretnej rury dolotowej od filtra powietrza, niektóre doloty nie miały tej uszczelki i chyba facet nie skojarzył o co chodzi. U mnie w 1.8 ADR tez jest tak uszczelka w rurze dolotu. Szukałem jej na necie ale nie potrafiłem jej znaleźć, na rysunkach na których powinna być też jej nie ma. Musiałby ktoś jej dokładnie poszukać w ETCE. Co do silikonu to tam jedynie powietrze od filtra leci więc nie ma jakiejś większej temperatury ale po co sobie brudzić rurę jak jest gotowa uszczelka tym bardziej, że będzie problem z rozłożeniem jej później. Ewentualnie spisz nr. tej rury i powiedz, że chcesz uszczelkę do niej, może facet od VW łatwiej znajdzie o co ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...