Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

ładnie lecisz z koksem :decayed: wrzuć jakąś fotkę z profila żeby obejmowało tył i przód :wink::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie lecisz z koksem :decayed: wrzuć jakąś fotkę z profila żeby obejmowało tył i przód :wink::good:

na spokojnie ogarnę sesję za mniej więcej tydzień jak ogarnę wszystko :decayed:

---------- Post dopisany 01-06-2012 at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2012 at 22:16 ----------

Wreszcie kubły w domu :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrec jeszcze gwint nizej

Niestety to nie gwint :facepalm: To tylko springi -30mm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie ogarnąłem przeguby, a wieczorkiem kolejny STAGE - wymiana odmy i krućca od płynu chłodzącego. Jutro poprawiam wydech i od środy rezam BOSE, 2din i wkładam kubły :naughty:

---------- Post dopisany 05-06-2012 at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2012 at 15:00 ----------

Odmę i kruciec wczoraj o 22 ogarniałem i zrobiłem :decayed: Dzisiaj jak pogoda się poprawi to robię wydech i wreszcie się wezmę za środek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z wydechem poprawiasz? Wybij sobie katalizator, gdy już go ściągniesz, turbo będzie miało lżej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z wydechem poprawiasz? Wybij sobie katalizator, gdy już go ściągniesz, turbo będzie miało lżej :wink:

nie czytasz dokładnie :decayed: dawno już wybity :decayed: A muszę poprawić, bo właśnie po wybiciu źle skręciłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uje.bany jak nie wiem co, ale takie jedno foto na szybko, żeby nie było tu takiej ciszy :decayed:

dscf0480la.jpg

No i te kubełki moje kochane :decayed: Na zdjęciach wyglądają nie na brudne, a na upier...lone :grin: Ale są czyściutkie :kox:

dscf0475n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virusa robiłem u kolegi, spisuje się świetnie, wystrojony na +/- 140km, miałem mierzyć Kpowerem, ale jakoś mi się nie chciało.. Przed chipem wydmuchał 118km.

Dzisiaj zabrałem się ostro do roboty :naughty::naughty: Już jutro może uda się zamontować BOSE, 2din i kubły :decayed::kox:

20120615204942.jpg

20120615204927.jpg

20120615204905.jpg

20120615192256.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozpierdziel :D a BOSE masz z b5 seryjne ?? bo jak tak to nie lepiej ci było jakieś nagłośnienie kupić bo na nich szału nie ma . Ja mam seryjnie założone jest oke ale pewnie by co lepszego można zalożyć.

tak ori, tyle, że z sedana. Mam za free z anglika, więc nie wybrzydzam :decayed: Na pewno zagra lepiej niż nokia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sajgon :decayed: powodzenia w rzeźbieniu audio :wink: ja właśnie też próbuje uruchomić tylni sub + głośniki więc bagażnik wygląda podobnie :decayed:

P.s jak się dobrać żeby zdjąć tylne boczki drzwi? Bo nie chce czegoś upierd... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sajgon :decayed: powodzenia w rzeźbieniu audio :wink: ja właśnie też próbuje uruchomić tylni sub + głośniki więc bagażnik wygląda podobnie :decayed:

P.s jak się dobrać żeby zdjąć tylne boczki drzwi? Bo nie chce czegoś upierd... :wink:

dwie śrubki po bokach, śrubka w korbotroniku i śrubka za plastikiem wypełniajacym rączke i szarpiesz do góry

troche tu sie dzieje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troszkę się dzieje :decayed: Pojawiają się kolejne fundusze, więc dalej będę działał, ale po tym zrobię trochę przerwy. :decayed: Jadę się zaraz przejechać, może wreszcie to pojedzie. W końcu parę kilogramów mniej :polew::polew:

---------- Post dopisany 20-06-2012 at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2012 at 11:04 ----------

Powolutku, powolutku prace dobiegają końca. Mam mało czasu, bo inaczej już wszystko byłoby zrobione :doh: Teraz zastanawiam się już nad felgami 18", ale sam nie wiem czy mi to wyjdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...