Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to FMIC :decayed: Cały zderzak wkleiłem i był FMIC :grin: Jeśli auto zostanie, a wszystko na to wskazuje, bo dużo fajnych modów będzie i szkoda tego sprzedawać, to za rok będzie FMIC, wtryski, turbawka AWX i korekta :kox::kox: No i jeszcze na przyszły sezon marzy mi się gwint i 18" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi kupuj teraz, moc zostaw sobie na zime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi kupuj teraz, moc zostaw sobie na zime

dopiero 17" kupiłem, więc dopiero na przyszły sezon :whistling: Teraz trochę żałuję, bo mogłem od razu 18" kupić..

---------- Post dopisany at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

Rozpoczynam pracę dopiero dzisiaj :decayed: W poniedziałek wymiana zawieszki (wahacze, 1be + sprężyny -30mm), a dzisiaj wykładam graty z anglika do przekładki do mnie :naughty: Nadal szukam foteli kubełkowych :facepalm: Może ktoś ma to pisać na PW :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz wrzucić fotkę podświetlenia tablicy? Jestem ciekaw jak wyszło.

Takie na szybko kalkulatorem:

20120527067.th.jpg

20120527067.th.jpg

20120527065.th.jpg

20120527068.th.jpg

Trochę lipnie wyszło. W rzeczywistości światło jest bielutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem mało czasu, ale tył już obniżony, a jutro wymiana wahaczy i przód też pójdzie w dół :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się, że jutro znowu braknie mi czasu :doh: Także przód ogarnę w środę.. A w czwartek jadę po fotele :kox::kox:

Takie SPY PHOTO :decayed:

20120528079kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej koza :whistling: kręć jeszcze :naughty:

co zrobić :facepalm: Gdyby się dało kręcić to bym kręcił :decayed: To tylko springi -30mm :whistling: Jeśli zostanie auto to za rok gwint :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrrffa ktoś mi dzisiaj oponę przebił :wallbash: Niemożliwe, że samo zeszło powietrze, bo nigdzie nie jechałem dziś :wallbash: Pierwszy raz auto poza garażem i już :doh: Jutro zobaczymy co to się stało :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrrffa ktoś mi dzisiaj oponę przebił :wallbash: Niemożliwe, że samo zeszło powietrze, bo nigdzie nie jechałem dziś :wallbash: Pierwszy raz auto poza garażem i już :doh: Jutro zobaczymy co to się stało :facepalm:

Mi ostatnio rozciął baran :facepalm: ...ale rachunki zostały wyrównane :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ale te felgi to mogłeś brać moje te RH bo te to liche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ale te felgi to mogłeś brać moje te RH bo te to liche :)

Pewnie by zrobiły robotę, ale te też na żywo tragiczne nie są :wink: Przyszły sezon jak auto zostanie to jakieś porządne 18" i gwint kupię :decayed:

---------- Post dopisany 31-05-2012 at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2012 at 08:11 ----------

Wreszcie posadziłem sukę :kox: Dam dzisiaj foto, ale muszę jeszcze poprawić, bo półośka mi wyskoczyła i nie jedzie :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

Takie na szybko, bo ciągle coś robię

20120531085.jpg

Może tego nie widać, ale fajnie siadła.. Dwa palce nie wejdą :decayed: Dzisiaj jak jechałem polną drogą to myślałem, że nie dojadę :facepalm::kox: Każdy kamień mój :decayed: Ale jestem zadowolony. Nic mi już nie puka, nie stuka, a przyczyną był górny wahacz, który był w tragicznym stanie. Zmieniłem też przegub, bo mi lekko pstykał i teraz jest jeszcze gorzej :facepalm::facepalm: W sobotę poprawka i temat zawieszenia będzie zamknięty. Jak zdążę to jeszcze wymienię odmę, bo kapie i kapie mi ten olej. Jutro wreszcie odbiorę fotele i od poniedziałku rezania ciąg dalszy :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...