Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver&Black avant by lemon SPRZEDAM !!!!


lemon_lmn

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dyfuzor jest z b7 a koszt to cena dyfuzora i zdrowe checi ;P Mnie to idealnie nie wyszlo, ale lada dzien auto jedzie do lakiernika&plastikarza, ktory ma to zrobic tip top a wtedy wleca tez koncowki tlumika. Generalnie trzeba odpowiednio dociac zderzak i dyfuzor no i niestety dyfuzor jest troche inaczej wyprofilowany takze trzeba grzac zderzak i pospawac:wink:

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

Fajna sztuka, ale mało się dzieje :P

Malo sie dzieje,bo auto przeszlo jak dla mnie diametralna zmiane od momentu zakupu tylko nie dokumentowalem jej za bardzo tutaj... - od szarych dokladek, przez stalowe 15 do 17 i 18 felg, prawie caly s-line zamontowany, xenon, dekory w 3mCarbon, wnetrze bylo zwykle szmaciaki a jest skora, obnizenie, obszycia nie wspominajac juz o pierdolach jak wycieraczki aero, diody SMD czy chocby pelen fis itd itp ;P Na ta chwile duzo sie dziac nie bedzie, bo mam zamiar sprzedawac auto w przyszlym roku takze fajerwerkow nie bedzie ale cos tam jest jeszcze w zanadrzu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek_A4 - tak bylem po fotele :wink:

Zrobie jakas sesje na weekend a narazie nowe graty czekaja na kolorowanie i montaz :

:naughty:

koncowki 90?

listwy :naughty:

ale jak kolega wyzej napisal biale fele do srebnego koloru srednio wygladaja nie lepiej bylo dac grafit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncowki 70 mm ,bo beda po jednej stronie. Felgi to kwestia gustu - juz mi sie troche znudzily ale wg mnie tez jakos strasznie sie to nie gryzie - ciezko na zdjeciu pokazac jaki to kolor ( to jest biala perla a paradoksem jest to,ze perla nigdy nie bedzie biala - ten kolor wpada w srebrny a nawet lekko niebieski w zaleznosci od swiatla ) :cheesy:

---------- Post dopisany 22-04-2013 at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2012 at 16:26 ----------

:decayed:Ostatnio doszło pare modów wiecej w aukcji:

AUDI A4 B6 1.9 TDI SKÓRY, FELGI 18, SUPER STAN !!! (3194778116) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

SPRZEDAM - wiecej info w linku allegro.

W razie pytan chętnie odpowiem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...