Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

sorki że fotek pokoi i innych pomieszczeń nie zrobiłem ale niech coś zostanie niespodzianką ;) - a wnętrze naprawdę przyzwoite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia pokoi sa na stronie hostelu

na zdjęciach są akurat apartamenty - więc proszę sie nie przyzwyczajać :)

[ Dodano: 11-01-2007, 21:31 ]

jak to na folderach i reklamach - pokazują zawsze wszystko z najwyższej półki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie , juz sie nie moge doczekac, jade specjalnie z Londynu na ten wypad !!!!!!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie , juz sie nie moge doczekac, jade specjalnie z Londynu na ten wypad !!!!!!!!!! :)

samochodem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochodem
oczywiscie :) mam nadzieje ze bedzie bardzo duzo sniegu bo chcialbym poznac wady i zalety quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochodem
oczywiscie :) mam nadzieje ze bedzie bardzo duzo sniegu bo chcialbym poznac wady i zalety quattro

:one: :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja tez lubie czarna droge ale na wiosne w lecie ale w zimie ma byc SNIEG :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron78 za***ista sprawa brachu :one: :564:

a teraz pytanie do kogo uderzać, ponieważ planujemy wyjazd środa w nocy lub nawet wtorek w nocy, czyli będizmey dwa trzy dni przed zlotem :diabel2: i czy można zakwaterować sie w tym hostelu za cenę zlocikową :?: :P

a moze w tym piewszym miejscu :?:

acha i jak nie będzi3 śniegu to nie jedziemy :!: :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie do kogo uderzać, ponieważ planujemy wyjazd środa w nocy lub nawet wtorek w nocy, czyli będizmey dwa trzy dni przed zlotem i czy można zakwaterować sie w tym hostelu za cenę zlocikową

pewnie nas troche bedzie co tak pojedzie wczesnie takze trzeba sie targować :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron78 dzięki!!

Hugo kasa wysłana za 2 noclegi.

Warsaw Team jedzie wcześniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsaw Team jedzie wcześniej??

Z tego co gadałem z Lukaskiem i Oniaczkiem to chcą jechać w czwartek.ja osobiście też pojechałbym z dzień wcześniej :) Widzę , że Zółw z Hhackiem też jadą wcześniej.To chyba musimy w jednym lokalu zrobić rezerwacje :)

[ Dodano: 12-01-2007, 07:51 ]

Superowo a powiedzcie jakie sa koszta dzieci 4,5 roku czy mają gratis czy coś trzeba dopłacać :?:

Zaraz zapytam i dam Ci znać :one: Bo z tego co widze , na stronie to dzieciaczki do lat 3 jadą za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja tez lubie czarna droge ale na wiosne w lecie ale w zimie ma byc SNIEG :!:

calkowicie sie zgadzam dobrze jak bedzie snieg gdy przyjedziecie bo nie ma nic piekniejszego jak snieg w gorach a poza tym przeciez co poniektorzy biora sprzet do białego szaleństwa a nie rolki :diabelek: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...