Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A może jakiś smakosz zrobi ankietę :question: :biggrin:

Opublikowano

dobre ..... ciekawe nawet jaka wóda wygra.....

Opublikowano

mineralna oczywiscie

Opublikowano

Murzyn, pamiętasz, my nie pijemy i nie jaramy :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano
Murzyn, pamiętasz, my nie pijemy i nie jaramy
Pić się chce, aż w oczy szczypie :biggrin:
Opublikowano
Murzyn, pamiętasz, my nie pijemy i nie jaramy

_________________

i jeszcze tego brakuje ze w kapciach bedziemy chodzic :lol::lol::lol:

hehe no wlasnie...ja juz rzucam palenie...jade caly czas na tabletach z nikotyna - hehe polecam, troche dziala i fajnie sie sepleni jak sie to trzyma pod jezykiem :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

Jakby ktoś ze zlotowiczów miał gdzieś u siebie walnięty N75 lub N18 (najlepiej 75), to chętnie przyjmę. Tworzę małą hybrydę i potrzebuję jednej części :wink:

Opublikowano

bylem wczoraj w Wisle i zero sniegu :evil: ale na stokach da sie jeszcze posmigac :twisted:

Opublikowano

śnieg nie służy tylko do szusowania,

jak byłem 4 lata temu na Litwie u rodziny to miałem okazję myć się w łaźni, była zima,

po myciu w sześciu chłopa wybiegliśmy z łaźni nacierać się śniegiem ( na golaska ),

to był odjazd... :biggrin:

może w Wiśle jest taka łaźnia :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Opublikowano
może w Wiśle jest taka łaźnia

Ta, ta. Już lecę wierzyc, ze o łaźnię Ci chodzi. :rotfl:

Ty chcesz na golasa biegać :rotfl::question:

Opublikowano
może w Wiśle jest taka łaźnia

Ta, ta. Już lecę wierzyc, ze o łaźnię Ci chodzi. :rotfl:

Ty chcesz na golasa biegać :rotfl::question:

Zaproponujcie to bieganie płci pięknej może się zgodzi :biggrin: ale ja wątpie hihi

[ Dodano: 26-02-2007, 17:55 ]

A co do krówek to faktycznie moglibyśmy chociaż zawęzić grupę by nie było 111 ras :wink:

Opublikowano
A co do krówek to faktycznie moglibyśmy chociaż zawęzić grupę by nie było 111 ras
Dobry pomysł,

proponuję nie brać mydlin,

ja zabieram ze sobą luksusową :lol:

Opublikowano
A co do krówek to faktycznie moglibyśmy chociaż zawęzić grupę by nie było 111 ras
Dobry pomysł,

proponuję nie brać mydlin,

ja zabieram ze sobą luksusową :lol:

Ja jestem za wyborową :cool:

Opublikowano

a może by zadzwonić do TVN TURBO i powiedzieć im o takiej imprezie..?

ciekawe czy się zainteresują :twisted:

Opublikowano

obce chwalicie a swoejgo nie znacie :exclaim:

ja proponuje WYBOROWA nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ze ona w światowych rankingach zdobywa wszystkie mozliwe trofea, zaden bols czy finlandia, wiec proponuje

:a4fan: WYBOROWA :a4fan:

kto jest za :a4fan: w gore

....no i to jest słuszna koncepcja zasadniczo :biggrin:

Opublikowano

ja tam wolę piwko :biggrin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.