Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
powiedziała, że najczęściej są zainteresowani takimi inicjatywami.

no to niech biora kamerke i do wisły smigaja :twisted:

Opublikowano
czym bliżej do zlotu tym coraz więcej o alkoholu gadacie

bo wszystko inne zostalo juz ustalone, a ten temat i tak na koniec omawiamy, na gajgerze zostalo 50 godzin do zlotu, wiec to tak jak by ustalac najwazniejsze sprawy za piec dwunasta :biggrin:

a ja tak sobie przemyślałem że chyba ani grama alkoholu nie spożyje

widze Zdenek ze bede musial odbyc z Toba powazna rozmowe pedagogiczna

no co

przynajmniej będę wszystkich pilnował

każdy odda mi swój aparat lub kamere i będą dowody waszej dobrej zabawy

oraz kluczyki z dowodem przygotuj jeszcze czyste druki umow kupna sprzedazy i w odpowiednim momencie upojenia kazdem podsuniesz do podpisu i szafa gra :biggrin: amy se juz jakos poradzimy najwyzej wrocimy pekaesem
Opublikowano
ok niech tak bedzie. to i ja sie dopasuje. a tak na marginesie wiecie jakie sa trzy zasady picia alku?

pij dobry alkohol,

pij w dobrym towarzystwie,

pij z umiarem.

Zasady akceptuje :wink: dobrego towarzystwa nie zabraknie już 51 godzin :biggrin:

Opublikowano
już 51 godzin

Wiecej bo licza od czwartku a nie od piatku :twisted:

Opublikowano
  • Autor
już 51 godzin

Wiecej bo licza od czwartku a nie od piatku :twisted:

Dokładnie tak.Startujemy z imprezą w czwartek o 12.00 :cool:

Opublikowano
Startujemy z imprezą w czwartek o 12.00

no wawa to startuje o tej godzinie ze stolicy :wink:

Opublikowano

No to teraz już oficjalnie jestem z Wami w weekend :exclaim:

Już nawet pojawiłem się na liście :biggrin:

A co do przejazdu to mam taką sugestię. Dużo nas jedzie

i z różnych stron. Nie ma szans zgrać się z różnymi grupami

a niektórzy z nas będą jechać sami. Nie wszyscy mają ramki

lub naklejki a kiepsko jest gapić się na bogu ducha winnego

faceta w A4 i wzrokiem pytać go czy jedzie na urodzinki :smile:

Może byśmy się jakoś oznakowali :question: Kiedyś widziałem

jak goście jechali na jakiś rajd i wszyscy mieli w prawym górnym

rogu tylnej szyby pół kartki formatu A4 :exclaim:

To jest prosty ale działający sposób.

Jeśli pomysł jest do bani to zapomnijcie o tym.

Pozdrówka :a4fan:

:quattro:

Opublikowano
jak ktos zobaczy BABę w srebrym A4 B6 Avant to trabić na maksa

No w Twoim przypadku sprawa jest oczywista :exclaim: :lol:

Opublikowano
wszyscy mieli w prawym górnym

rogu tylnej szyby pół kartki formatu A4

No to trza druknąć logo klubu i w szybe wstawić :-)

Opublikowano
normalnie czy ,, z fajerwerkami"

a co :question: Będziesz z ruły szczelać :question::rotfl:

Opublikowano
a co Będziesz z ruły szczelać

Oj, czytając posty Bryni można odnieść nieodparte wrażenie, że jest ostrzejsza niż niejeden z forumowiczów :twisted: .

Tak, że respect :a4fan: :biggrin: :twisted:

Opublikowano
niebawem poznasz, skromną, strachliwą i delikatną osóbkę

HA HA HA :exclaim:

Opublikowano

no w tym roku nie jadę :cry: ( wiele rzeczy sie na to złożyło) ale na nastepny jesli bedzie to napewno sie pisze!!!

a dla wszystkich jadących do Wisły życzę szerkości i przyczepności no i oczywiście miłej zabawy!!!!! :biggrin:

ps. róbcie fotki żebyśmy mogli zobaczyć co straciliśmy :wink:

Opublikowano
niebawem poznasz, skromną, strachliwą i delikatną osóbkę

Cała przyjemność po mojej stronie - z pewnością masz te wszystkie fantastyczne cechy. Co nie wyklucza, że za kółkiem jesteś chyba trochę :twisted: i nawet delikatne niedocenianie Cię jest błędem :cool: .

Opublikowano

?#$%$#%$#%? wrrrrrr

miałem z rana wyjechać we czwartek ale muszę jeszcze iść na zajęcia i na dodatek trochę spraw pozoałatwiać. Będę po południu dopiero. :evil::evil::evil:

Opublikowano
pół kartki formatu A4

czyli A5

troche Wam zazdroszczę....

Opublikowano
czyli A5

Ale i tak lepiej brzmi pół kartki A4 :lol:

Opublikowano

z opola jedzie mala grupka autek to bedzie oczywiste o co chodzi :wink: ale i tak dam cala A4 :biggrin:

Opublikowano

chyba najwyzsza pora zamawiac wizyte u psychologa i w klubie AA :rotfl:

Opublikowano

a tak wogóle chłopaki ..proźba mała..yyyy.... jakbym nie był w stanie.. to mam nadzieje, że odstawicie mnie do pokoju :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

hehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.