Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

ja wyjeżdżam w piatek bardzo rano, myślę że można się grupowo zorganizować, np jakieś spotkanie gdzięś w warszawie o którejś i potem razem pomykać...

Jezeli juz na 100% bede jechal bo jeszcze musze kilka spraw uzgodnic to ja zamierzalem wyjechac gdzies o 8 ranoa mieszkam pod olsztynem a Ty MorgothDBMA ile maszkm do Wisly?! ja 605 i mam nadzieje ze 500 zl na paliwo starczy mi tam i spowrotem... :P jak nie to zawsze znajdzie sie jakis ciagnik Kazmisz pociagnie hehe :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze 500 zl na paliwo starczy

:galy: :galy: :galy: a gdzie ty jedziesz na Chorwacje?? :P

no tak 2,6 to nie TDI tu wystarczyla by polowa tej kwoty :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no naprawde...mama fajny programik z mapa polski ktory wytycza jak najkrotsza droge czas jazdy itd. i wyszlo mi 605km czas jazdy okolo 8 godzin...w sumie to nie wazne ile km wazne zeby trafic a z tym edzie problem chyba..hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze wyjasnić :one:

lukas?? on nie pije lukas polewa

tak zgadza sie ja tylko polewam no i pozniej robie za kierowce jak ktos bedzie w potrzebie :one:

no tak 2,6 to nie TDI tu wystarczyla by polowa tej kwoty

i tutaj TDI ma przewage mniej wypije i dzieki temu wlasciciela bedzie bardziej glowa bolala :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

ja mam pewnie około 500, czyli w obie strony 1000.... na pełnym baku przed wyjazdem to nawet rezerwa się nie zapali (bo to głównie trasa) czyli na paliwko tak około 220 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ja w jakims mszczonowie bede wjezdzal na zakopanke wiec jak bysmy w miare czasowo sie zgrywali to mozna pozniej leiec juz razem albomoze gdzies wczesniej co Ty na to...?!

[ Dodano: 12-01-2007, 11:38 ]

dokladnie...chyba nawet identyczna trase mi pokazalo...Tylko jeszcze do tych 562km trzeba dorzucic niecale 50 bo tyle mam do olsztyna... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos mi pomoze i powie ile jest z Zamościa bo nie wiem ile wyjdzie gaziu i koszt całej impry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos mi pomoze i powie ile jest z Zamościa bo nie wiem ile wyjdzie gaziu i koszt całej impry :)

428km :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micek, Jedziesz z daleka wiec warto sie zastanowic zeby przyjechac kilka dni wczesniej :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...