Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba coś pomóc może? Się zabrać za coś?
Hugo masz jakies pomysly, a moze masz cos w zanadrzu a my tu bijemy piane niepotrzebie

:biggrin:

zdeniu, jasne, że mogę coś zaproponować-jak widzisz od początku o tym mówię. Tyle tylko, że nadal nie wiemy czy coś już jest pomyślane, czy zaczynamy od początku. I dlatego póki co czekam, aż Hugo się wypowie, a w tzw międzyczasie coś mi się tam po głowie już plącze. Potrzebny sygnał :biggrin: bo z tego co zauważyłem to Hugo jest czasem małym prowokatorem-udaje greka, a po swojemu kombinuje.

HUUUUUGO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas czuwam :) Możemy zrobić wstępny plan działania.Jutro pojawi się Miron78 to na pewno coś nam powie bo to On był na rozmowach i wie dużo więcej odemnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne.

Ja też coś pomyślę dziś w nocy i się odezwę. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z tego co pamietam na 1 ogolnopolskim spocie nikt nic nie planowal, a wyszlo rewelacyjnie :D

no dokladnie nawet szkla nie bylo a impreza jak malowana :lol:

ale tutaj moze byc troche inaczej bo wiecej ludziow takze nalezy cos wymyslec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że nadal nie wiemy czy coś już jest pomyślane, czy zaczynamy od początku. I dlatego póki co czekam, aż Hugo się wypowie,

przecież Hugo już wcześniej sie wypowiedział co dobrze widziałeś

Dokładnie tak :) Zresztą my jedziemy dzień wcześniej to zrobimy rozpoznanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-żółw, patrze tak na liste gdzie mam imiona do identyfikatorów jakoś nie widze imiona Twojej osoby towarzyszącej

było, było.... str 54 :biggrin: na PW nie wysyłałem

jakby co to wcześniej jedzie:

hhacek, T-żółw + Karolina ;)

acha jeszce dzisiaj puszczę przelew za nocleg czwartkowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z tego co pamietam na 1 ogolnopolskim spocie nikt nic nie planowal, a wyszlo rewelacyjnie :D

A ile osób było :biggrin:

przecież Hugo już wcześniej sie wypowiedział co dobrze widziałeś

Hugo dał znać, że nie bardzo ma czas i pewnie możliwości, co zresztą potwierdził później

Możemy zrobić wstępny plan działania.(...)Miron78 to na pewno coś nam powie bo to On był na rozmowach i wie dużo więcej odemnie

Słuchajta. W temacie zaplanowania pojawiły się głosy krytyczne, ale były też osoby, które chciały, żeby pewne rzeczy ustalić, dlatego zapraszam do osobnej dyskusji - tutaj

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=83024#83024

Osobnej, tak aby ustalenia zawsze były w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas czuwam :) Możemy zrobić wstępny plan działania.Jutro pojawi się Miron78 to na pewno coś nam powie bo to On był na rozmowach i wie dużo więcej odemnie

jestem , jestem - czytam Wasze wypowiedzi i analizuje - widzę że co do planu dnia imprezy urodzinowej został stworzony nowy temacik więc tam się wypowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla miłośników RÓŻU proponuję taki o to napój :rotfl:

Obrazek

to chyba jakis fotomontaz :biggrin:

A skądże :exclaim:

To jest zlotowy napój "Ready to use"

Nic nie trzeba dolewać. Nawet abstynenci nie wiedzą co piją :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludziska super że odwiedzicie moje miasteczko :cool: wpadniemy z kumplem oblookac Wasze a4 - reczki. będziemy czerowną coupe b4 i czarnym competition b4 :quattro:

na razie śniegu malutko, tylko na stokach ale może jeszcze sypnie. pozdrówki AUDI RULEZ!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie śniegu malutko, tylko na stokach ale może jeszcze sypnie. pozdrówki AUDI RULEZ!!

haj ziomal w koncu ktos z bliska :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za chwileczke już za momencik weekend z Wisełką zacznie sie kręcić

czyzby kolega namietnie oglądał kiedys Pankracego :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...