Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj byłem wyspawać:facepalm: Jest tak cicho że odechciało mi sie tym jeździć:grin:

Fmic pewnie na wiosne a dp zapewne jak sprzedam jakieś graty..

---------- Post dopisany 26-01-2013 at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2013 at 21:55 ----------

img0407kk.jpg

img0422by.jpg

img0420qj.jpg

Opublikowano

Gratuluję projektu :thumbup1: (i zazdroszczę swapa:slina:)

Opublikowano

oli ile to ma do paki ?? 7 ?? masz jakieś filmiki jak regulowałeś wajchę ?? od skrzyni mam luz na drązku da się z tym coś zrobić?

Opublikowano
  • Autor

No coś ok 7 będzie :)

Jak masz mega luz to może cięgno od wybieraka masz nie dokręcone?

Strona 145 masz regulacje drążka

http://pl.scribd.com/doc/34642779/Audi-A4-Sam-Naprawiam

Opublikowano
No coś ok 7 będzie :)

Jak masz mega luz to może cięgno od wybieraka masz nie dokręcone?

Strona 145 masz regulacje drążka

Audi A4 Sam Naprawiam

wrzuć jakiś filmik jak to jedzie :jerk:

Opublikowano
  • Autor

no własnie od kilku dni cos nie jedzie ale wrzuce jakies wideło:wink:

Opublikowano
No coś ok 7 będzie :)

Jak masz mega luz to może cięgno od wybieraka masz nie dokręcone?

Strona 145 masz regulacje drążka

Audi A4 Sam Naprawiam

7,6 sek ma 180KM w Q.

Opublikowano
  • Autor

Nie jedzie :thumbdown:

Opublikowano

Na mrozie nie będzie ci jechało tak dobrze

Wystukane z Pegasusa

Opublikowano
Nie jedzie :thumbdown:

wyrezaj sobie fisa i popatrz na spalanie, gwarantuje Ci, ze juz nidgy tak nie pojedziesz :grin:

a co do odejścia, porównywalne z moim 1.6...

jak jest na podnośniku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Albo sie jeździ albo oszczędza:decayed:

Opublikowano
Nie jedzie :thumbdown:

wyrezaj sobie fisa i popatrz na spalanie, gwarantuje Ci, ze juz nidgy tak nie pojedziesz :grin:

a co do odejścia, porównywalne z moim 1.6...

jak jest na podnośniku :decayed:

Nie musi rezać, ja się pochwalę :grin:

W momencie takiego popierdzielania może zmieścisz się w 50l/100 :polew: Praktycznie wir w baku

FIS to ZŁO ! Nie zakładaj, bo Ci zabierze frajdę z jazdy i na pewno, zanim znowu depniesz w piec, pomyślisz, czy aby na pewno nie szkoda wachy :grin:

Opublikowano

Zawsze można założyć sekwencje i dalej zapierdzielać :wink: I wtedy to co za różnica czy ciągniesz do 2.5 czy do 6tyś obrotów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Idzie się domyślic po ilości przejechanych kilometrów..:grin:

Opublikowano
Nie jedzie :thumbdown:

ze mną na kreskę to nie bo łapy od skrzyni ale do filmiku to da radę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to stary filmik :wink:

---------- Post dopisany 02-02-2013 at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2013 at 18:01 ----------

FWD vs Q

Opublikowano

AJL vs AWM

Opublikowano

przecież awm ma 170 kucy? :decayed:

Opublikowano
AJL vs AWM

A to nie jest AWM +?cos mi sie o uszy odbiło ze po sofice jest

Opublikowano

wczoraj na k-powerze wyszlo ze seria,ale na przeplywce ma wiecej niz oli

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

chyba ze zla wage podalismy,musialby zwazyc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.