Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po raz kolejny,

Praca zmusiła mnie abym sprzedał swój ulubiony model audi jakim jest B7...:facepalm:

Przy wyborze auta kierowałem się głównie otworem ładunkowym bagażnika i przymusową manualna skrzynia. :decayed:, fundusz był ograniczony, fantazja niestety nie a może i stety.

Trafiła się szara bidula w prawdziwym tego słowa znaczeniu:decayed:, zawieszenie koza, 16" MMI basic, zwykłe stołki, brak ledów i xenow:D z udokumentowanym przebiegiem, historią napraw i wręcz pedantycznie zadbanym środkiem.

W pracy spisuje się idealnie, spalanie takie jak w BRD Q więc narzekać nie można.

Kilka nowych detali juz wpadło,

-zawias S-line (wielkie dzieki Czaki!!) /gwint

-Zderzak przód s-line

-atrapa s-line

-dokladka tył s-line

-skladany hak holowniczy

-funk:banan:

-us marker lights :)

-lampy tył led

-Bixenon + led polift

-jakies tam 19"

-drewniana gałka zmiany biegów

-daszek ABT

W miarę możliwości fizycznych i pieniężnych coś tam się jescze pogrzebie żeby to jako tako wyglądało;) amen:decayed:

 

Opublikowano

Ten niby-dyfer z tyłu wygląda za***iście w avancie.

Opublikowano

Golas nie golas, komfort na pewno większy niż w B7, a wyposażenie dorezać zawsze można i będzie większy fun:wink: Najważniejsze, żeby auto pewne było i bez wad ukrytych. Jeśli można, to czy kupowane "u mnie" u Świtonia-Paczkowskiego, czy po prostu ramki takie miałeś?:decayed:

Zawieszenie S-Line to już jest na zdjęciach, bo jakoś wysoko stoi na kołach:eusathink:

Mimo całej sympatii radzę na co niektórych serwisantów uważać - mówię z własnego doświadczenia, bo sam się ścierałem..

Opublikowano

ładna sztuka, znając Ciebie serią nie zostanie :naughty: powodzenia :good:

Opublikowano

tylna dokladka wyglada OK

tylko trzeba wyprostowac fajki :)

bo dziewczyny nie lubia jak fajka idzie w dol :)

Opublikowano

pokazuj środek :naughty:

Opublikowano

Tarcze również sl??

Jak już tak można sobie powymyślać to "pakiet chrom" zamieniłbym na "shadow black". W tym kolorze jaki masz będzie miażdżyć uczucia. Pozytywnie.

Opublikowano
  • Autor

Czarne relingi już do mnie lecą;)

Opublikowano

Moje ulubione felgi, które niestety w 18" nie wyglądają tak fajnie jak u Ciebie w 19" :wink:

Dyfuzor MS Design / Votex tez robi robotę :naughty:

Opublikowano

jest dobrze :thumbup1: idz w pakiet czern :kox:

Opublikowano

gratuluje

shadow line przy tym kolorze będzie rakieta :kox:

może następne środek s-line :decayed:

Opublikowano

Topor fajne autko- bije b7 na głowę

tylko C6 ma jeden minus nawet koło 19 wygląda na małe-ale też nie odważyłbym się na większe chyba :thumbup1::thumbup1:

pokaż swe wnętrze :wink:

Opublikowano

Te koło na A6 wygląda super, szczególnie ten profil przy śrubach (w 18" felga jest prawie płaska niestety), widziałem kilka razy live :kox:

Opublikowano
Te koło na A6 wygląda super, szczególnie ten profil przy śrubach (w 18" felga jest prawie płaska niestety), widziałem kilka razy live :kox:

prawda to :good:

Opublikowano

jaka max gruba opone mozna dac w a6 przy feldze 19? jakie Ty masz opony Topor?

Opublikowano

ładne autko kolejna a6 w klubie hehe ;o)

Opublikowano

jakas tam 19 :grin: ladny i wyglada na bardzo zadbany egzemplarz!

Opublikowano
jaka max gruba opone mozna dac w a6 przy feldze 19?

producent zaleca 255/35/19

Opublikowano
  • Autor
jaka max gruba opone mozna dac w a6 przy feldze 19? Jakie ty masz opony topor?

255/35 r19 ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.