Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piszczący nowy rozrząd contitech


dieselaudifan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 2 tygodnie temu wymieniłem rozrząd kompletny Revill z paskiem contitech, pasek piszczy gdy sie nagrzeje, co zrobić?

Dlaczego piszczy. Poprzednio miałem założony Dayco i nic nie piszczało po zmianie a teraz jest masakra, rozrząd zmieniany kompletnie ze wszystkim,

ustawiany wg książki.

Na pewno nie ma żadnej innej piszczącej części lub paska klinowego PK.

Czy spotkaliście się z czyś takim, ażeby pasek contiego piszczał???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamuj usługę w serwisie, na części i robociznę jest gwarancja.

A swoją drogą przykładowo do AVF/AWX ori z ASO rozrząd z pompą wody dostaniesz za 480zł więc nie ma sensu wkładać zamienników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem kiedyś w B5 Contiego Made in Romania do napędu kompresora klimy, i mimo że był napięty jak struna w fortepianie, piszczał jak cholera.

Pomogła dopiero wymiana na inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu będzie kolejne rozebranie przodu, pompa jest ruvill, napinacz ina a pasek contiego. Zmiana paska na deyco, czyli na aki jaki był przed zmiana założony 2 tys. km przed tem jak kupiłem. Sęk w tym, że oprócz paska nic gość nie zmienił. Ja po zakupie wymieniłem wszystko, rozrząd kpl. wszystkie łożyska i rolki pasków, płyny itp.

Pech chciał, że w komplecie rozrzadu był pasek contitech.

We wtorek lub środę zmiana paska rozrządu.

Napiszę jak zrobię zmianę paska ażeby Wam zaoszczędzić kasy i robocizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupiłes orginał z conitecha to nic z nim się nie powinno dziać. W mojej 2.0 tdi zamontowałem nowy rozrząd, a po 16 tyś. km. padła oryginalna rolka napinacza i pasek Gates popękał na szwach. Wsadziłem contiego i jak na razie jest dobrze. A tak poza tym to dziś już nie produkują solidnych części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w ASO Skody ori rozrząd i był pasek Conti.Czasem wkładali też Dayco,oba są dobre.Zamienniki Conti i Dayco są czasem podrabiane więc trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...