Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Które tarcze i klocki FERODO na przód? 288mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiec pakuj 312mm i bedzie ok

Opublikowano

OK.

dzieki za pomoc ....

ale wydaje mi się że lepsze będą 365x34mm lub 380x34mm

Opublikowano
OK.

dzieki za pomoc ....

ale wydaje mi się że lepsze będą 365x34mm lub 380x34mm

no w porównaniu z 280 na pewno :wink::decayed: ale proponuję zorientować się ile "gratów" będziesz musiał wymienić by mieć taki zestaw u siebie :wink:

Opublikowano

tarcze ate klocki ate nowy plyn hamulcowy i bajka lub tarcze textar pro zadne brembo trw bosch brembo najwiekszy odsetek reklamacji ktorych zreszta nie uznaja :) klocki textara rowniez nie ma problemow ferodo dla mnei przereklamowane

Opublikowano

powiem wam ze ja mam klocki ferodo premier a tarcze polskie mikody i tak jak niektorzy pisza klocki mi ani tarczy nie"ryja" ani felg nie pyla

dlatego jak sie skoncza klocki napewno tez kupie ferodo

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

powiem wam ze ja mam klocki ferodo premier a tarcze polskie mikody i tak jak niektorzy pisza klocki mi ani tarczy nie"ryja" ani felg nie pyla

dlatego jak sie skoncza klocki napewno tez kupie ferodo

Opublikowano

Nie pylą ?? Mają opinię pylących ale i i hamujących :wink:

Opublikowano

mikoda na na 10 sztuk 4 sa krzywe juz na wstepie nastepne 4 krzywia sie w ciagu 4 miesiecy;)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

kupiłem komplet ferodo i powiem wam, ze nawet hamuja :decayed: zalozylem i mialem male obawy, ale dotarly sie i teraz jest OK, takze smialo moge polecic!

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

a co ja od 4 lat tutaj wypisuję ?????

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

a co ja od 4 lat tutaj wypisuję ?????

Chyba im wiecej pozytywnych potwierdzonych opinii tym lepiej :wink:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

a co ja od 4 lat tutaj wypisuję ?????

ot

ad1)coś jakby Ci nie wierzyli :decayed:

ad2)że niby przereklamowane :decayed:

Opublikowano

a żebys qurwa wiedział że przereklamowane :doh:

w moim osobistym pierdzipudle wytrzymały 16 tkm

i powiedz mi jak tu sie nie wqurwic ?????

Opublikowano

u mnie "konkurencyjne" ceramiki padły po 3 m-cach razem z tarczami :facepalm:

nigdy więcej :whistling:

Opublikowano

chyba przejdę na klocki z wagonów kolejowych :eusathink:

Opublikowano

idę w to :decayed:

na razie nic nie wytrzymuje normalnej jazdy :wink:

Opublikowano

Siemiana na pewno.... :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

no.......przykolorowił kolejny zestaw p/t :facepalm:

Opublikowano

klocki ferodo mam u siebie i pyla jak pojebane, do tego popiskuja przy delikatnym nacisnieciu :facepalm:

tarcze zimmerman 312mm.

ogolnie hamulec :kox:

Opublikowano
no.......przykolorowił kolejny zestaw p/t :facepalm:

mówiłem mu juz że dla niego to tylko kotwica, nic innego....

Opublikowano
idę w to :decayed:

na razie nic nie wytrzymuje normalnej jazdy :wink:

jak narazie u mnie FERODO daje radę, a niejeden zestaw spalił sie że farba z klocków zeszła,:facepalm: hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.